Baiba Leibe Makare - Krāpšana

2016. gada maijā Baiba Leibe ievietoja savu sludinājumu ss.lv, ar tekstu, ka vēlas aizdot naudu 100 Euro apmērā. Tā kā biju financiālās grūtībās, nosūtīju pieteikumu, un satikos ar viņu Aleksandra čaka ielā 55. Kredītu izsniedza un ar viltu lika parakstīt tukšas veidlapas, maldinot par lviņas patiesajiem nodomiem. Nomaksājot aizņemto summu, pēc gada pienāk tiesas lēmumums, kurā ir minēts, ka es esmu parādā Baibai Leibei 1500 Euro. Viņa ir aizpildījusi šīs tukšās veidlapas, un kaut kādā veidā dabūjusi manu parakstu uz tām veidlapām. Viņa arī uzrakstīja nepareizus datumus. Tā kā vekselis ir piedzenams bezstrīdus kārtā, bankas kontu tiesu izpildītājs nobloķēja nekavējoties. Vēlos vērst cilvēku uzmanību uz to, lai neveic nekādus darījumus ar šo cilvēku, un ja kādam ir līdzīga situācija, droši sazināties ar mani, jo es iešu tiesas ceļu, un jo vairāk mēs būsim, jo vieglāk būs cīnīties pret šiem cilvēkiem, un izskaust šādu parādu esamību. Es ticu ka šeit -sudzības.lv ir spēks, un mums izdosies uzvarēt šo "Vekseļu karalieni".

C critical thinker 12.07.2017

parakstīt tukšas veidlapas? nu, dārgi samaksāji, ka turpmāk tā nedarīsi

D Duzis7 20.03.2018

Sveiki, kada situacija tagad,Tiesa jau bijat?

H Hoira 30.03.2018

Duzis7 vai ir kādas problēmas?