www.sudzibas.lv BAGIRA /ZIEPNIEKKALNS/ FRIZURA KAZU VIESIM (SIEV.) - cena kā Rīgas centrā, kvalitāte kā lauku miestā

BAGIRA /ZIEPNIEKKALNS/ - FRIZURA KAZU VIESIM (SIEV.) - cena kā Rīgas centrā, kvalitāte kā lauku miestā

Salons tika izvēlēts balstoties uz mājas lapā pieejamo aprakstu... kas it kā liecināja, ka varētu (iespējams) būt ok. Sarakstīts ir ok, bildītes ar frizierēm smukas.

Par frizūras veidošanu divas nedēļas iepriekš tika komunicēts ar salonu, kur tika apgalvots, ka uzdevums ir paveicams. Apkalpošana notika lauzītā lv valodā, kas nebūtu nekas, ja rezultāts būtu bijis kvalitīvs...

Frizūra bija nepieciešama sievietei ar īsiem,taisniem, gaišiem matiem priekš dēla kāzām jūlija beigās. Uzdevums priekš normāla friziera nebūtu sarežģīts - nedaudz pacelt pie saknēm, lai ir taisni, nofiksēt, bet diemžēl kvalitāte bija zem katras kritikas. Vai nu frizieris nebija friziere... vai arī tā viņai bija mūža sliktākā frizūra. Mati pie saknēm netika pacelti, ar instrumentiem tā saucamā friziere darbojas nepārliecinoši. Mati bija pūkaini! Kauns par frizieres darbu, sabojāts noskaņojums kāzās, izmesta nauda par sliktu darbu. Vilšanās!

NEREKOMENDĒJU APMEKLĒT ŠO SALONU!!! Labāk piemaksāt centrā, nevis iet uz tādu vietu.

D