Bagira salons - Krāpšana

Šodien nolēmu apmeklēt "Bagiras salona" solāriju Jelgavā, t/c "Valdeka". Izkārtne vēsta ka 6 minūtes solārijā maksā 1,70 EUR.
Sava pretiedeguma krema līdzi nebija, tādēļ pieņēmu kremu kuru piedāvāja skuķe-pieņēmēja. Parasti par kremu tiek papildus maksāts apmēram 50 centi. Liels bija mans pārsteigums kad skuķe-kasiere izsniedza čeku par 4,48 EUR. Tātad par kremu aprēķināta maksa - 2,78 EUR.
Man krems parasti ir aktuāls tikai sejai, arī šoreiz to nedaudz uzziedu uz vaigiem un pieres.
Uz maniem iebildumiem skuķe sāka ķērkt, ka esmu iztērējusi veselus 15! gramus, un viņai viss esot pierakstīts.
Saprotot ka diskusija ir bezjēdzīga, protams samaksāju un devos prom.
Labi saprotu ka mani apkrāpa tādēļ citiem neiesaku ne "zelta" kremu ne šo salonu kopumā.
Ilze

I

S sviesta afēriste 17.01.2018

Jūs gribat kaut kādu cieņu pret sevi no citu puses?skuķe?Nopietni?
Un es nedomāju ka šī meitene nosaka cenu, bet gan vai nu īpašniece vai vadītāja.Neapmierina saloni Jelgavā atbrauciet uz Rīgu, kur cenas bez krēma ir sākot no 4 eur par 5 min. Beidziet kurnēt un cieniet arī citus cilvēkus.Jo uzreiz var saprats, ka konflikta cēlāja esat Jūs.