www.sudzibas.lv BabySmile.lv Maldināšana (pieļauju, krāpšanas nolūkā) par precēm internetveikalā

Kompsist SIA - Maldināšana (pieļauju, krāpšanas nolūkā) par precēm internetveikalā

SIA "KOMPSIST" ir priekšapmaksas rēķina izrakstītājs precei, kas parādās (un ātri pazūd) internetveikalā (to pēc tam, kad samaksāju, pamanīju), preces piedāvājums nav zem "Kompsist", bet ir "zem citiem nosaukumiem". Pēc pasūtījuma un samaksas (pieļauju, ka pēc tā, kā redz, ka nauda jau ienākusi firmas kontā) pēc pāris stundām maksātājs saņem zvanu, ka prece, diemžēl, beigusies. Uz jautājumu par samaksāto naudu, solījums, ka pārskatīs atpakaļ uz kontu maksātājam. Bet... gaidi vien! Numurs, no kura tika zvanīts, vairs neatbild, rakstīto uz e-pastu - ignorē. Kad izdevās atrast SIA "KOMPSIST" telefona nr. un sazvanīt, valdes loceklis atbildēja, ka viņš neko netirgo, bet pēc manas juridiskās argumentācijas (viņu informēju, ka esmu juriste un to tā vienkārši neatstāšu), teica, ka atbildīgā persona atzvanīs. Nekā - gaidi vien! Noskaidroju, ka SIA ir nulle darbinieku, VID nodokļu parādi virs 1000 EUR. Pēdējo reizi rakstot e-pastā norādīju, ka griezīšos PTAC un policijā par krāpšanos (patiešām to biju nodomājusi reāli darīt), noteicu 2 dienu termiņu atmaksai. Brīnumainā kārtā - otrā dienā nauda tomēr ienāca manā kontā.
Vēlos citus brīdināt, ja pērkat ko internetā un rēķinu saņemat no SIA "KOMPSIST" , labāk neielaisties.

T

R Rasende 08.08.2017

Vai ir kāds telefona nr. saglabājies, kā šos 'jaukos' komercprakses piekopējus var sazvanīt?

C citramone 22.09.2017

Policija meklē viņus

T temidav 25.09.2017

Man izdevās sazvanīt pa Tālr. +371 20530290, valdes priekšsēdētāju.
Bet augustā ir nomainījusies valde, tāpēc nezinu, vai šis tel. palicis aktuāls.

I i-netmail 29.09.2017

Они открыли новый магазин!

Marwell 21.10.2017

И откуда вы знаете что это именно они ?

T temidav 02.10.2017

Saistībā ar SIA "KOMSIST" vēl ir info šeit:

T temidav 27.10.2017

To var pārbaudīt Uzņēmumu reģistrā, kur var redzēt SIA amatpersonas (gan esošās, gan agrākās - visas no SIA dibināšanas brīža).