www.sudzibas.lv BabySmile.lv Krāpšana, nepiegādā preci, neatmaksā naudu

Kompsist SIA - Krāpšana, nepiegādā preci, neatmaksā naudu

Interneta veikali mobilcom.lv, babysmile.lv, kuri izraksta rēķinus uz SIA Kompsist (R.nr.:41503075489) veic krāpnieciskas darbības - saņem naudu, jo izraksta priekšapmaksas rēķinu, sola no sākuma, ka nepieciešamas 7 dienas, lai preci nogādātu Rīgā uz viņu biroju, pēc tam jau, ka 3-4 nedēļas jāgaida, jo piegādātājam apgrūtināta loģistika, pēc tam jau, ka sadarbība ir izbeigta ar piegādātāju un tikai daži solījumi par to, ka nauda tiks atmaksāta, pāris dienas vēlāk jau nav atbildes uz e-pastiem, norādītie tālruņa numuri netiek atbildēti.

R

A Archall 31.07.2017
Slikts serviss

Nopirku no šiem jaudīgu barošanas bloku. Tā kā peigādātājs atlika datumu sie solijās atgriezt naudu. Katreiz kā zvaniju atlika. Tad nu pēc divu mēnešu ilgas cīņas beidzot naudu atskaitija.

O Olesja Fjodorova 08.08.2017

Man līdzīgs gadījums:

Pasūtīju preci, par ko tika pieprasīta 100% priekšapmaksa, pēc gandrīz nedēļas, kad pati uzzvanīju paziņoja, ka prece nav pieejamā un audu atgriezīs 2 nedēļu laikā! uz e-pastiem neatbild, zvanot pa norādīto numuru konsultant atbild tikai 1 frāzi "tuvākajā laikā nauda tiek atgriezta", ar vadību nesavieno. Nu jau pagājis mēnesis un tas tuvākais laiks nav pienācis. Būs jārisina citā veidā.

N nna 10.08.2017

Diemžēl arī ar mani tas ir noticis. Pasūtīju sūtījumu, kur jau mēnesi, nav ne naudas, ne preces. Kaut gan biju labās attiecībās ar šo internetveikalu, bieži pasūtīju, un nebija problēmu. Ceru, ka tomēr viņi būs godīgi un atgriezīs naudu, bet ja nē, tad noteikti risināšu savādāk.

N Nauris Baumanis 14.08.2017

pasutijam 2.julija bernam trisriteni.naudu paprasija uzreiz,samaksajam.zvanam necel,bija paradijies te cits numurs uz kuru zvanit 20000232,sazvaniju teica ka neeost istais numurs,tad saku varda tiesaja nozime bombit ar zvaniem.kad man atsutija sms ka sito numuru esot iedevis kautkads ruslans.tad saka teikt ka es zvanot tas sievietes meitai kam sis numurs tagad ir.nolamaja, mani nosaukaja.centos cilvecigi pastastit ka tas numurs inereneta stav pie sudzibam.teicu ka griezisos policija.nepalidz.es domaju ka melo.abi numuri darbojas tikai necel neviens.neiesaistieties ar so kantori!ja kads ir dabujis naudu atpakal uzrakstiet man ,lai zinu kada veida dabut bez policijas [slēpt]@inbox.lv

I Ilmars Ivbulis 15.08.2017

Identiska situācija: Pasūtot jūlijā preci esmu veicis priekšapmaksu 50% apmērā no tās vērtības. Norādītajā piegādes termiņā nekāda atbilde/informācija no veikala nav sekojusi. Pēc mana zvana noskaidrojās, ka piegādes laiks būs krietni ilgāks. Līdz ar to nolēmu atsaukt savu pasūtījumu. Uz šo brīdi savu priekšapmaksu neesmu saņēmis atpakaļ, vien tikai solījumus. Esmu griezies PTAC. Varbūt kādam jau kaut kas ir atgriezts?

R Rasende 16.08.2017

Jūs PTAC vērsāties, uzrakstot e-pastu vai sagatavojāt iesniegumu ar pamatojošiem dokumentiem (maksājuma uzdevums, sarakste) rakstiski vēstules veidā?

C citramone 21.08.2017

Nav atgriezts

nauda nav atgriezta

I ilmarsla 15.08.2017

Identiska situācija, jūlijā veicu priekšapmaksu 100%, pēc tam aizbildinājās, ka piegādātājiem problēmas ar piegādēm utt., atsaucu savu pasūtījumu, lai atmaksā naudu, ko tā arī neatskaitīja. Es arī esmu uzrakstījis PTAC iesniegumu. Skatoties cik daudz vienādu gadījumu ir, izskatās pēc apzinātas krāpšanas lielos apmēros!

C citramone 22.08.2017

Pazvaniet viņiem - visu izskaidros, kas nepieciešams

L Lasma 15.08.2017

arī es veicu apmaksu jūlijā, tagad nav ne preces, ne naudas. telefoni neatbild, mājaslapas neeksistē. ko darīt?

I Ilmars Ivbulis 16.08.2017

vispirms ir jāatceļ pasūtījums rakstiski (!) e-pastā vai rakstiski (personīgi es abus ceļus uzreiz izvēlējos). Pēc saņemšanas viņiem ir 14 dienu laikā jāatskaita nauda. Ja tā nav, tad raksti iesniegumu PTAC attiecīgi pievienojot visus dokumentus (maksājuma uzdevuma; rēķinu; pasūtījuma informāciju/apstiprinājumu). Ir variants arī paralēli vērsties policijā.

C citramone 02.09.2017

Es to izdarīju, redzŗsim, kas notiks

L Lasma 16.08.2017

E pastā tiem blēžiem uzrakstīju, lai atgriež naudu, 0 reakcijas, tagad domāju vai ir vērts sūtīt ierakstītu vēstuli kā ieteica PTAC? Jo skaidrs, ka naudas atdošana viņiem nav ne prātā. Ja naudu nesaņemšu, noteikti griezīšos PTAC un policijā arī, cīnīšos līdz galam. To tā nevar atstāt.

A Arix 21.08.2017

Es nosūtīju ierakstītu vēstuli, bet neviens neiet tai pakaļ...
Šodien došos uz policiju un rakstīšu iesniegumu par krāpšanu.
Neredzu jēgu gaidīt un vērsties PTACā. Cik noprotu, uzņēmuma darbību ir apturērijs VID.

L Lasma 21.08.2017

Arī nosūtīju ierakstītu vēstuli, arī neiet pakaļ. No kurienes info, ka darbību VID apturējis? Tuvākajā laikā arī es došos uz policiju, te jau vairs nav ko ... Tik ko tā policija var pret viņiem iesākt? Izrādās tie nelieši tik daudz cilvēkus apkrāpuši un te jau tikai daļa ir atsaukusies.

A Arix 21.08.2017

VID Administrētie nodokļu parādi 2499.61 EUR uz 07.08.2017

R Rasende 16.08.2017

Jau vismaz kā nedēļu nav ne tāda Internetveikala un, protams, kontakte-pasta adrešu

N nna 17.08.2017

Es biju aizbraukusi uz tā saukto viņu ofisu, Daugavpils, Lielā dārza ielā 3-15, tas ir dzīvoklis, kur iekšā ne kā nav , un jauna blondīne krievu valodā man stāstīja pasakas, ka dzīvokli mēnesi kā nopirka, un nezina, kas tur bija līdz šim . Iesaku visiem sarakstīties un doties uz policiju, jo redzu, ka notikusi krāpniecība lielos apmēros.

R Rasende 17.08.2017

Piekrītu, pievienošos prasības iesniedzēju pulkam

L Lasma 17.08.2017

Es arī gatavojos doties uz policiju. Obligāti.

A Arix 20.08.2017

Jā, mūs arī piekrāpa... Pirkām bērnam skolas somu...

mani arī,pievienojos

R romaniac 17.08.2017

Tā pati situācija, 02.08. pasūtīta prece, 03.08. apmaksāts avansa rēķins, 04.08 - "preces, diemžēl, vairs nav, visu naudu atgriezīsim" - un klusums. Uz zvaniem vispār nekad neatbild, pat no cita telefona, uz epastu tikai vienu reizi - ka naudu atgriež 2 nedēļu laikā, bet viņi "centīsies procesu paātrināt". Uz ofisu Dēļu 8-8E Rīgā vēl nebija iespējas aizbraukt, nākamnedēļ mēgināšu. Mājas lapa neveras vaļā. Spriežot pēc situācijas vairs nav ko gaidīt, tāpēc šodien klātienē iesniedzu sūdzību PTAC (ar apstiprinātu bankas maksājuma uzdevuma kopiju, izdrukātu epastu ar lūgumu atgriezt naudu, avansa rēķina kopiju). Atbilde būšot mēneša laikā.

D Dinosaur 21.08.2017

Gaidīju preci no Mobilcom.lv vienu mēnesi, katru nedēļu pārdevējs solīja, ka prece būs pēc nedēļas. Pēc tam dabūju e-vēstuli, pārdevējs pateica, ka atgriezis naudu. Protams, tas nenotika. Piekritu nna, vajag doties uz policiju. Mans e-pasts: [slēpt]@gmail.com. Rīt braukšu uz PTAC.

B Bumbum 22.08.2017

Man arī tieši tāda situācija. Vai vispār ir cerība atgūt naudu atpakaļ?

C citramone 22.08.2017

Var apjautāties ekonomiskajā policijā un Degpunktā

K KIRILL516 22.08.2017

Мой заказ 12.07.2017.принял mobilcom.lv,ofis-Rīga,Delu iela 8 -8E тел.29991400-сегодня уже не существует!Товар обещали в случае получения аванса -поверил ,перечислил на sia KOMPSIST, LV41503075489 ,Liela Darza 3-15 Daugavpils.LV-5404.
Жду заказ больше месяца.ха-ха,на звонки не отвечают и деньги не отдают через обещанные 2 недели.Посмотрел регистр предприятий: там Statuss Likvidēts, 28.10.2004 Uzņēmējdarbības forma Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrēts nosaukums Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Latvijas-Lietuvas kopuzņēmums "MOBILCOM"
Reģistrācijas numurs, datums 40003395222, 25.05.1998

A Arix 22.08.2017

SIA Kompsist, bet veikala nosaukums -
mobilcom.lv.
SIA Mobilcom - tas ir kaut kas cits, un domāju, ka viņiem nav sakara ar to interneta veikalu.

B BASIC 22.08.2017

Nepareizo MOBILCOM datus pārbaudīji.
tohnoshop.lv un mobilcom.lv - bija reģistrēts zem viena SIA KOMPSIST - viņu internetveikali tika lietoti ar diviem dažādien domēna vārdiem tehnoshop.lv un mobilcom.lv, bet viss atradās vienā adresē un pieder vieniem un tiem pašiem saimniekiem.
Šie ir īstie reģistra dati:
Reģistrēts nosaukums SIA "Kompsist"
Reģistrācijas numurs, datums 41503075489, 07.06.2016
PVN numurs LV41503075489 (ar 17.01.2017)
Eiropas PVN reģistrs
Reģistrs, datums Komercreģistrs
Juridiskā adrese Daugavpils, Lielā Dārza iela 3 - 15, LV-5404
Nodokļu maksātāja VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds
2017.gada augusta 7.datumā nodokļu maksātājam "SIA "Kompsist" 41503075489" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 2499.61 euro apmērā, tai skaitā:

Вы не одиноки.Нас тут много таких,кого этот sia KOMPSIST развел.

B Bumbum 22.08.2017

Ja kāds plāno doties uz Dēļu ielu, varat nepūlēties. Durvis ciet, iekšā tumšs, viss aizvākts.

V Vadims Frolovs 22.08.2017

Заказывал в июле кулер для компьютера обещали доставить в течении двух недель, потом сказали что разорвали договор с поставщиком уже август написали в течении двух недель вернут деньги, две недели уже прошли сайт отключён, дозвонится не возможно. Нужно писать в ptac...

и Bez Tabu

Mobilcom. apkrāpto pircēju klubiņš

A Arix 22.08.2017

Vakar biju policijā ar vēlmi uzrakstīt iesniegumu par krāpšanu. Dežurants (pēc pakāpes majors) ieteica sākumā meklēt taisnību caur PTAC, jo viņi labāk pārzina šāda veida situācijas un prot pielietot pareizos instrumentus, lai sauktu pie atbildības negodīgus tirgoņus, šis būs arī pats ātrākais veids. Negribu dikti sīki rakstīt, jo SIA Kompsist darboņi var šeit ieskatīties un rast padomu, kā locīties no šīs situācijas ārā. Protams, varbūt kādam ir labi sakari policijā un var šo procesu pasteidzināt. Nesaku, ka tā ir slikta doma, bet pats jau uzrakstīju iesniegumu PTACam.

Visiem iesaku nekavēties un nesūtīt ierakstītas vēstules, bet uzreiz vērsties ar sūdzību PTACā, pamatojoties uz e-pasta saraksti, kurā tika solīs atmaksāt naudu, un kas nav izdarīts.

Savukārt SIA Kompsist krāpnieki rīkojās tālredzīgi - epastos neparakstoties ar vārdu, uzvārdu un amatu, kā arī aizbildinoties, ka vainīgs piegādātājs - noveļot savu vainu uz citiem.

I ilmarsla 22.08.2017

Vienīgi, kas šo visu varētu paātrināt būtu BezTabu!

L Lasma 22.08.2017

Lieliska doma par Bez Tabu.

C citramone 22.08.2017

Zvanīju un rakstīju PTAC, vienalga j as uta ierakstīta vēstule uz SIA Kompsit, tad ar pasta čeku uz PTAC un kopīgi uz ekonomikas policiju un televīziju...

J Jane189 23.08.2017

Es tā sapratu ka iet uz policiju ir beziedzīgi? Bet kopiga sudzība, ja visi atnāks? nepalidzēs?

C citramone 23.08.2017

Kopīga sūdzība palīdzētu un Bez Tabu paātrinātu visu

V Valentina Nikolaevna 23.08.2017

почитав тут комментарии делаю вывод-что mobilcom.lv, babysmile.lv SIA Kompsist Tehnoshop это одна шайк-лейка.Принимают предоплату,и всем плетут одно и тоже все сваливая на поставщиков и потом кормят завтраками по поводу возврата денег.

A Arix 23.08.2017

Nav tā ka bezcerīgi, varbūt, ja visi kopā ietu būtu savādāk - vismaz mierīgi šiem nedotu dzīvot, bet cik sapratu, tad šinī situācijā ir labāk risināt jautājumu caur PTAC, un tika, ja PTAC neko nespēj izdarīt, doties uz policiju.

Ja interesē policijas teiktais, rakstiet privāti (nevēlos, lai redz Kompsisti...).

B Bumbum 23.08.2017

Privāto vēstuli nosūtīju.

L Lasma 23.08.2017

Arī uzrakstīju vēstuli

C citramone 23.08.2017

Privāto vēstuli nosūtīju

V Valentina Nikolaevna 18.10.2017

заказное письмо они не выбирают.Мне вчера вернули обратно на почту.