www.sudzibas.lv Baby Store Preces piegāde tiek kavēta

Baby Store - Preces piegāde tiek kavēta

Silti iesaku neiegādāties preces šajā interneta veikalā. Pasūtīju bērnu sēdeklīti-paliktni, pasūtījums tika apstiprināts. Pēc dienas saņēmu paziņojumu, ka noliktavā šīs preces nav. Piedāvāja analogu, no tā atteicos. Teica, ka piegādās pēc 1-2 nedēļām, kad atnāks krava. Krava atnāca, bet sēdeklīša nebij. Solīja piegādāt pēc svētkiem, pagāja vieni, otri un trešie svētki. Piegāde tiek kavēta jau 1,5 mēnesi. Ar mani šai laikā neviens nekontaktējās, pat nepaziņoja kāpēc ir aizkavēšanās. Kad mērs bija pilns, uzrakstīju viņiem. Uzzināju, ka dienu iepriekš prece ir saņemta noliktavā un to iespējams iegādāties uz vietas ar 5 euro atlaidi. Atteicos, jo sen nebiju izjutis tik vienaldzīgu attieksmi no pakalpojumu sniedzēja puses.

donna b 13.05.2014

Es brinos ka sis veikals kaut ko pasuta un piegada ar PECapmaksu. Varu deret ka tas neturpinasies ilgi. Jo kur tad vini tagad liks to sedekliti?

A AndisZ 13.05.2014

Es nekad nemaksāju iepriekš, tikai preces saņemšanas brīdī. Man ir citas problēmas, savas naudas gaidīšana par nepiegādātu preci man vēl tikai trūka:))