Baby Store - Pasūtījums

Veicu pasūtījumu Babystore veikalā, darbinieces atbilde bija ka pasūtītā prece būs pēc 2 nedēļām. Pagāja vairāk kā 2 nedēļās un neviens pat neuzraksta e-pastu, ka preces vēl nav. Vairākas reizes zvanu uz veikalu, bet protams, arī to ir Ļoooooooti problomātiski sazvanīt, solīja ka būs vēl pēc nedēļas!!Nolemju pagaidīt vēl nedēļu, bet arī tad nav nekādas atbildes par to, ka prece nav viņiem!!!Solījās ka būs vel pēc nedēļas, viņi paši gaidot preci, beigās prece nav pienākusi!!!2 nedēļu vietā gaidu mēnesi pasūtīto preci un pēc mēneša darbiniece paziņo, kad nezin kad būs, pēc 2 dienām vai pēc nedēļas!!! Attieksme ir vienkārši pretīga, personāls nav labāks!!!Nevienam neiesaku iepirkties šajā veikalā!!!Arī internetā stāv preces, kuras pat vairs neražo un nemaz nebūs. Darbinieki paskaidro ka viņiem "daudz" darba, netiek galā. Ja būtu daudz darba, tad tā nevazātos apkārt un datorā spēlītes nespēlētu!!!!

Z

L Lepnā Lavīze 09.04.2014

Piekrītu, pilns preču, kas jau sen izpārdotas, un cenas latos.

S skeptiķe 09.04.2014

PILNĪBĀ PIEKRĪTU

I irisav 10.04.2014

Man bija līdziga situācija 2mēnesu garumā...tik niknu sevi neatceros... Pasūtīju bērnam gultinu ar kumodi, tad sekoja:
1. apstiprināja manu pasūtījumu un teica ok būs pēc 2.ned.
2. paiet laiks - klusums - zvanu kur ir - atbilde - kavējās krava vēl jagaida 1ned.
3. klusums - zvanu saku ka atvesta gultiņa, kumode nāks pēc 1.ned, saku ok.
4.atved gultinu - bez kumodes (salieku gultinu - priecājos, cik smuka)
5. klusums - zvanu saku kur kumode - atbilde kumodes tādas nav, būs citā krāsā
6. saku ka man jau ir pasūtīts komplekts un vajag tādā pašā stilā kumodi.
7. atbilde - dos par to pašu cenu citu gultu - samierinos vedied - jo man laiks vairs nav - gaidu bērniņu.
8.nu tad pirmo atvesto gultiņu vajadzēja salikt atpakaļ - atdevu un tā vietā man atveda citu komplektu.

Jūs domājiet kāds man atvainojās vai kā savādāk - maldāties, tikai nesapratu - kāpēc apstiprināt pasūtījumu un teica ka viss ir?
Kopš tā laika pa gabalu no šīs kompānijas.