www.sudzibas.lv Baby Store Nekvalitatīva bērnu video aukle pēc trim lietošanas reizēm nedarbojas

Baby Store - Nekvalitatīva bērnu video aukle pēc trim lietošanas reizēm nedarbojas

Iegādājos babycity interneta veikalā video aukli 04.07.2020 babyline 7.1. Cena 109,99 € pēc nedēļas sāku lietot uzstādīju visu pēc instrukcijas un pēc pāris dienu lietošanas kamera vairs nedarbojās. Aizvedu preci atpakaļ uz interneta veikalu 20.07.2020 ir pagājis gandrīz mēnesis taču neesmu saņēmis nedz jaunu vai labotu preci vai naudas apmaksu. Babycity ir divas reizes sazinājušies un apvainojuši mani, ka prece ir kritusi gribētu redzēt pierādījumus pirms izteikt lētus apgalvojumus un ka mēhaniski bojājumi neietilpst garantijā. Šobrīd piedāvāja taisīt vēl vienu ekspertīzi un apmaksāt preces remontu nezinot tā vērtību. Jāpiebilst, ka preces Cena ir ievērojami lielāka babycity nekā citos veikalos, taču biju gatavs maksāt vairāk lai saņemtu uzreiz preci. Labs bizness vienreizlietojamas preces virs 100€ ko var remontēt pēc pāris dienām.

15.08.2020

J

T Taisnīgums99 15.08.2020

Kur vispar ir problema? Ja pats salauzi, nometi zemee tad pieradijumi tev pasham bija rokaas, taa prece ir pieradijums.