B Bling - Krāpšana

Čau!

Rīgā ir viena savienība/ģimenīte (vismaz es kontaktējos ar trīs cilvēkiem, kuri izrādījās savstarpēji 1. pakāpes radinieki), kura nomā un tirgo automašīnas.
Vēlējos iznomāt un sarunāju vienu auto nedēļu iepriekš. Dienu pirms šie atraksta sms un saka, ka mašīna salūzusi, atvainojas par sagādātajām neērtībām. Atbildot ar sms prasīju vai var piedāvāt ko citu, uz ko saņēmu atbildi, ka viena cita esot ko dot. Viešoties neuzticībai, sāku meklēt kādu citu, bet tā arī pēdējā dienā nevienu neatradu un nācās vien ņemt no tiem pašiem. Sarunāts bija auto saņemt 18:00, bet sieviete ieradās 10 min vēlāk, tā jau nekas traks, bet nevarēja sazvanīt visas 10 min. Tur uz vietas es uzzināju, ka auto ir 2 dienas iepriekš iegādāts, sarakstījām līgumu, kam klāt ir jāpievieno nodošanas un pieņemšanas akts, jāmaksā par abām dienām un vēl drošības nauda. Ar auto tiku 100km no Rīgas un motors bija pārkarsis. Braucot nepārsniedzu 100km/h, pilsētā baigie sastrēgumi nebija, nesanāca baigi gāzēt. Zvanu tai sievietei, bet viņa atbild, ka neko nezinot, jo tikko nopirkts autiņš. Kad atvēru kaputu, radiators pārākais spiediens un atverot viss nāk ārā. Domāju, ka pustukšs varbūt bija un tie āksti nemaz nebaudīja, bet nākamajā rītā visu pārbaudu, sāku braukt, bet pēc 3km jau atkal motors pārkarsis. Zvanu, saku, kas par problēmu, pretī saka, lai tak paskatos, kas pa vainu. Saku, ka no mašīnām daudz ko nesaprotu, lai brauc pakaļ, jo līgumā ir punkts, ka nodrošina 24h palīdzību uz visiem latvijas ceļiem, bet šī atbild, ka nevar tagad neko izdarīt un jautā, vai nevaru aizbraukt uz kādu tuvāko pilsētu un saremontēt. No tā atteicos, jo negribu vēl kaut ko sačakarēt autiņam, bet tad uzreiz jautā, vai nevarot kaut aizvilkt līdz servisam. Tad mans pacietības mērs bija pilns un saku, ka neko nevaru darīt, līgumā ir punkts, ka nodrošinās man ir saplānots ceļojums un jau iemaksātas tālāk naudas un lai sazinās ar paziņām par auto savākšanu. Par laimi dabūju auto no paziņas un devos ceļojumā, un atstāju paziņu pārraudzībā jau nomāto autiņu. Atgriezos nākamās dienas vakarā, bet autiņš joprojām bija tādā pašā situācijā. Vēl pēc dienas autiņš bija servisā. Sazinājos ar sievieti un šī tik mani nolamā, ka neesmu teicis ka ir vietējie mehāniķi (neteicu, jo tas ir neoficiāli, nezinu, kas viņi ir un negribu nest atbildību, ja kaut ko vēl sačakarēs). Norunājām, ka tad, kad auto būs apskatīts, tad viņa atdos drošības un otrās dienas naudu. Pēc tam, kad uzzinu no radiem, ka mehāniķis jau sācis darbu ap mašīnu, sievieti vairs nevar sazvanīt, neceļ. Aizbraucu pie mehāniķa teikt, lai neatdod auto, kas nāks pakaļ, un saka, ka atslēgas pie manis, bet aizbraucot redzu, ka mašīna jau savākta. Bijusi izšauta blīve, motors vispār esot čābīgs un pēc gada auto būšot norakstāms. Ja pirms divām dienām pirkuši, tad ir smagi iegrābušies. Galvenais, ka mehāniķis stāstīja, ka šie gribēja, lai pa brīvu salabo, jo laukos jau vieglāka tā dzīve. Tā arī vairākas dienas nevarēju sazvanīt līdz beidzot saņēmu sms, ka jāzvana uz otru nr, ar kuru sarunāju tikties, bet šis tikšanās laikā vairs neatbild. Tā turpinas pāris dienas, līdz atbild un ir saņēmies strīdēties pretī. Izlamājamies un beigu rezumē viņš saka, lai es pierādu, ka auto bija bojāts pirms es paņēmu viņu. Lai sūdzu tiesā. Un tad nu sanāk tā, ja gribi principa pēc kauties, tad kaujies, jo tiesas izdevumos sanāks iztērēt vairāk un nervus pabojāt arī.
Beigās vēl centās baidīt, ka es vēl esmu viņiem parādā un teica, lai uzreiz aizskaitu uz viņu kontu atlikušo summu, jo iedos piedzinējiem.
Nākamajā dienā viņi ielika sludinājumu, ka auto pārdod. Tāpat vēlvienu autiņu pēkšņi jaunu sāka īrēt un tik pat pēkšņi pārdot grib.

Šie ir nr, kurus viņi izmanto. Pat īrē dzīvokļus. Ar šādiem cilvēkiem neiesaku ielaisties nekur.
224-36-477
255-54-545