www.sudzibas.lv Azors Necilvēcīga izturēšanās.

Azors - Necilvēcīga izturēšanās.

Pēc ieteikuma devāmies uz šo "salonu", lai veiktu pirmreizēju apcirpšanu Jorku kucēnam, jo īpašniece esot kaut kādas biedrības vadītāja. Nodomājām, ka pie šadiem cilvēkiem būs labāk vērsties, jo viņi zinās ko un kā labāk darīt- liela kļūda...
Pirmkārt mums kā saimniekiem nekas netika paskaidrots un kucēns bez maz tiek izrauts no rokām. Kucēnam sāk griest nagus, kaut tas jau tika izdarīts pirms nedēļas un nebija nepieciešams, kas arī tika teikt tā sauktajai "profesionālei". Rezultātā tika iegriests dzīvnagā un sākās asiņošana. Pēc tam kucēnu ķemēja. Tāda kliegšana un bļaušana no šuneļa puses bija dzirdēta tikai tad, kad bija uzbrucis kaķis.

Pieredze ļoti briesmīga un diemžēl pirmā. Ceram, ka šunelim nebūs trauma.

Visiem citiem iesaku turēties no tā kantora pa gabalu. Tur dzīvnieka tiek apstrādāts pēc konvejera varianta. Saudzējiet sava dzīvnieka un savus nervus. Ir citas daudz labākas vietas par kurām uzzinājām tikai pēc tam.