www.sudzibas.lv Avotu nami, Stabu ielas 98 ēka LĀSTEKAS VIRS IEEJAS MĀJĀ

Avotu nami, Stabu ielas 98 ēka - LĀSTEKAS VIRS IEEJAS MĀJĀ

Stabu ielas 98 ēkai, nav tīrīts jums no sniega un lāstekām jau kopš pirmā sniega uzsnigšanas un uz ietves sniegs ir sagrūzts tik lielā kaudzē, ka gājējam, lai noietu gar šo ēku ir gribot negribot jāiet zem milzu lāstekām. Zīmīte Uzmanību lāstekas, manuprāt nepalīdzēs, tad kad kādam tās būs uzkrutušas un kad sētnieks sēdēs cietumā. Un Stabu ielas 98 ēkai vēl piedevām jumts ir avārijas stāvoklī un kad tas no sniega smaguma iebruks, tad situācija būs vēl sliktāka.
Un vislielākās lāstekas ir virs iedzīvotāju ieejas durvīm, kur arī uzlikta zīmīte: Uzmanību lāstekas!,

Kā tieši Avotu namu pārstāvis iesaka uzmanīties no lāstekām nama iedzīvotājiem? Līdz pavasarim neiet ārā no mājas? Kurš ir par to atbildīgs? Vai ne apsaimniekotājs? vai Avotu namiem nevar uzlikt par šo te sodu?

S Silva 04.02.2010

Jāsauc pašvaldības policijas, kas sastādīs protokolu par faktu un var sodīt vainīgo.

. ....kl 04.02.2010

Nu, mīlīt, ne tik viegli ir notīrīt sniegu no jumta! Ne jau katrs tur līdīs... A uz speciālo dienestu, kas ar to nodarbojās, ir jāgaida rindā. Tāpēc gaidi savu kārtu un atceries, ka par tā dienesta pakalpojumiem būs jāmaksā Tavas mājas iedzīvotājiem, jo tas nav iekļauts mājas apsaimniekošanas maksā. Lūk tā!