www.sudzibas.lv Avoiss Taxi taksometra vaditajs nozog telefonu

Avoiss Taxi - taksometra vaditajs nozog telefonu

Situaacija bija taada- sestdien 30.oktobrii ap 2:00 naktii izsaucaam taksometru uz Purvciema diskobaaru, braucaam uz centru. Visu celju runaaju pa mobiilo telefonu, pabeidzu sarunu- ieliku telefonu klepii un mekleeju naudinju ko samaksaat shoferim. Izkaapaam aaraa, ieejam maajaas, saprotu ka telefons ir aizmirsts taksometraa- zvanu paaris signaali un nomet, izeju uz ielas un zvanu veelreiz jau ATSLEGTS- vai nav MAITA, zvanu dispe4erei, taa sazvanaas ar shoferi tas pasaka ka nekas nebija aizmirsts taksometraa, bet es 10000% esmu paarliecinaata un zinu ka vinj6 vinju arii atsleedza. Cilveeki taksometru vadiitaaji ir palikushi tik nekauniigi zaglji, ar AVOISS ar viiru ljoti biezhio braucam, taa kaa Riiga nav liela, zinu, ka agri vai veelu vinju satikshu, domaaju pa purnu buus par maz vinjam sadot!!! Taa ka visu cienju, sargat savas mantas!!! Pats stuulbaakais ir tas ka manu telefonu biju aiznesusi uz remontu un bija no sava pirmklasnieka deela panjeemusi PIRMKLASNIEKU telefonu ko, TELE2 deva beerniem 1.septembrii- zheel... saprotu ja tur buutu bijis kaut kaads krutais telefons... a taa tieshaam vai tad nevaeeja sazinaaties ar dispe4eri un atgriezt telefonu!!! Nekas, zinu ka satiksim vinju- tad tik buus vinjam, domaaju ka ne tikai bez telefona paliks, taa ka... sargat savas mantas ljaudis!!!

F FAKTUSSTUDIJā 02.11.2010

Op[a, paldieska zinu

V Vava 03.11.2010

Nu, nu tikai nevajag. Ja ieliki klēpī tad kāpjot ārā tas varēja nokrist uz ielas un tur jau to kāds savāca.
Esmu redzējusi kā kāpjot no auto izkrīt naudas maks, fotoaparāts un cimdi. Izkāpjot cilvēki pat nepamanīja, ka kautkas nokrīt.
Pirms nav pierādīta taksometra vadītāja vaina- neapvaino viņu šeit.

H Hrjusha 03.11.2010

Pati sadzērusies padirsi telefonu un tagad taksists vainīgs. To sūdu, ko LMT dāvāja pirmklasniekiem nevienam nevajag.

T tānutasir 03.11.2010

Es šitā arī pazaudēju telefonu- kāpjot ārā no SAVA auto. Pēc tam domāju, kam nokritis katkut pie krēsla- visu mašīnu izraku, bet nekā... tā kā pilnīgi pieļauju, ka uz ielas palika tas telefons.

, ,,,,, 03.11.2010

Tagad mazāk staigāsi pa diskobāriem un pa ieekonomēto naudu pirksi bērnam mobilo :D

V vlad 26.01.2011

a ti kaza u pervoklasnika telefon zabrala i radueshsja, na sharu poljzueshsja...napilasj, navewrnoe, kak skotina, ne hera ne pomnish, , , , ...a taxist, mezhdu pro4im, paljonij ili blokireovannij telefon ne ostavit sebe, 4tobi ti znala, duuuuuraaaaaa.pitj nado menjshe, a esli napilasj, vedi sebja dostojno.hotja tebe eto ne svetit

B Bruno 17.07.2011

situaacija ljoti paziistama. cilveeks par savaam mantaam ruupeejas pats, shinii situaacijaa telefona iipashniece atrada "maleejo"... Katagoriski nepikriitu vinjai.

I ieva 31.08.2011

nu tiešām, muļķības!
Pašas neuzmanības dēļ pazaudēji tel un apvaino šoferi?!
telefons varēja nokrist uz ielas..jebkurš garāmgājējs varēja paņemt..

Protams nepatīkama situācija, bet nākošreiz nebūsi aizmārša!

Jo pati esmu patstāvīga kliente un taxi esam gan pases, gan pc aizmirsuši, bet ātri reaģējot VIENMĒR tiek viss atdots, bez problēmām! :)