Avoiss Taxi - krāpšana

Vakar biju klubā un izdomāju nesaukt taksi pa telefonu, bet iesēsties pirmajā taksī, kas atrodas pie kluba. Pagadījās Avoiss. Es ikdienā ļoti bieži izmantoju taksi, bet ar kaut ko tādu sastapos pirmo reizi. Sākām braukt un es pamanu, ka skaitītājs "lec pāri" cipariņiem. Labi, ja pāris reizes brauciena laikā, bet regulāri? Prasu vadītājam, kāpēc tā? Uz ko vadītājs sāka nervozēt, gandrīz vai bļaut man virsū, ka viss pareizi un man rēgojas! Es viņam sāku saukt ciparus, ko skaitītājs rāda, kad tik tiešām viņš pārliecinājās par to, ka notiek smaukšanās sāka bļaut man virsū, ka esmu dzērusi un viss ir pareizi, jo tāds redziet ir tarifs! Cik reizes esmu braukusi ar takšiem nekad nekas tāds nav noticis! Tagad zinu, ka AVOISS nekad neizmantošu un visiem iesaku ignorēt šo taksi ielās!

D

B baaaac 15.05.2011

Drīzāk jēgu biji pārdzērusi un tad tie cipari lēkāja :D

D Diāna 16.05.2011

Šaubos, ka no viena kokteiļa man būtu nodzerta jēga :D

Bet skaitītājs tiešām šmaucās un vadītājs bļāva virsū :(

. .... 16.05.2011

Kokteiļi ir visādi... no viena ar var širmis aizbraukt.

D Diāna 16.05.2011

Mēs tagad apspriežam kokčikus vai taksi? :D

A aaa 21.05.2011

btw ir gadijies tiesham ta, ka Avoisam naktis medz "parlekt" cipari. Nez ka ir ar citiem, bet pedeja laika ar avoisiem vairs neesmu braucis. Lai gan toreiz lekajot baigas atskiribas marshruta nebija tik kadi 20-50 santimi, bet nu tomer...

S Simona 13.07.2011

pie klubiem jau taadi takshi gadaas gandriiz vienmeer.. meegina paker pareizos cilveekus, kas kaartiigi atpuutusies.. :D

K kārlis 20.02.2012

es pozitīvi varu izteikties par Panda taksi, jo no centra uz Mārupi aizveda pa 4, -ls, biju šokā, ka tik lēti...Jo parasti man uz mājām izmaksāja 6-8ls.Ar dažādām taksometru kompānijām esmu braucis, cena retu reizi atšķīrās, galvenokārt izmantoju Baltic Taxi pakalpojumus.Zinu, vairs nē, nē Baltic Taxi, jūs esiet dārgi..Turpmāk izmantošu PANDA TAKSI

K kika12 11.03.2014

Neiesaku Avoiss Taxi., vnk naudas krāpšana!!! Šodien pati ar to saskāros ., vnm braukāju ar Pandas Taxi un nekad nekādu pārpratumu vai šmaukšanās superr., bet pirmo reizi braucu ar Avoiss Taksi un tā bija arī pēdējā reize!!! Krāpšanās !!! Sākām braukt un es redzu, ka skaitītājs "lec pāri" cipariem nenormālajos tempos!!!. pat pasmejoties teicu, ka pat uz lidostu aizbraukt būtu lētāk :D Vai sajūta, ka izmantotu limuzīna pakalpojumus :D