www.sudzibas.lv Avoiss Taxi Naudas krāpšana

Avoiss Taxi - Naudas krāpšana

Braucām no kluba Essential ar pāris draugiem, vienu no viņiem vajadzēja izlaist Ķengaragā, bet pārējos vajadzēja "izmest" Berģos. Kad puisis no Ķengaraga tika izlaists, taksists izdomāja braukt pa "ātrāko" ceļu. Izrādijās, ka "ātrākais" ceļš iet caur Salaspili. Tajā mirklī, kad iebraucām tur, sapratām, ka braucam nenormālu līkumu, bet neko nevarējām izdarīt, jo griežot atpakaļ sanāktu maksāt 2x vairāk. Tā mēs 6LS (kāda ir parasti samaksa, braucot no Centra uz Berģiem) vietā aizbraucām pa 17LS un neko nevarējām labot. Ja kas, takša nummurs ir 86. Zvanīju pašai Avoiss takša dispečerei, bet viņa tikai paprasīja takša nummuru un viss... Nekādas sankcijas viņam neizvirzija. Tiešām zēl, ka, manuprāt, līdz šim visuzticamākā takšu firma tā ir nolaidusies, ka no patstāvīgajiem klientiem tā zog.

K

S shalle 09.10.2009

BĻEĢJ LOHS APPISTAIS DOLBAJOBS NAHUJ PIMPIS SŪKĀTAIS :D

I Inita 10.10.2009

Vajadzēja teikt, ka nemaksāsiet-un samaksāt 6 latus, jo Jus zinājāt, cik apmēram citiem maksājāt!!
Ir bijuši tādi gadījumi!!!

K kjf 11.10.2009

A tu mulkji, tev neliekas ka no centra liidz kengragam un no kengraga liidz centram ir jamaksaa?Tu apdauzitais narkomaans!!!Lai tevi no centra lidz Bergjiem pa 6ls aizvestu?Alkoholikjis!!!Tev ari no Kengraga ir uz to centru atpakalj jatiek, miizals tu taads!!!

K Kriss 18.12.2009

Kolosaala intaligjence novaakusies, neko teikt :D

V vlad 22.11.2010

vas vashe zhe gosudarstvo uzhe razdelo do nitki, ostavilo bez raboti, zagnolo v dolgi, nagnulo i vi...o, a vi na taksistov zhaluetesj...poludurki vi bezmozglie

B Bruno 17.07.2011

suudziibas iesniedzeejam apsoluuti nav taisniiba, bet taksometra vadiitaaja vaina ir tajaa apstaaklii ka briidii kad izkaapa draugs kjengaragaa vinsh nenoskaidroja-pa kaadu marshrutu Tu veelies braukt uz bergjiem... Tad Tu raudaatu ne vis par seshiem bet par astonjiem vai devinjiem latiem! :) ...bez tam defineejums Kjengarags arii ir visai stiepjams jeedziens-pieej pie pilseetas kartes un apskaties!