Avis Budget Lidosta Rīga - Krāpšana

Avis Lidosta Rīga nodarbojas ar krāpšanu. Cenšas ieturēt 632€ par itkā nepareizu degvielas iepildi.
Pirms auto nodošanas iepildīju pilnu bāku ar e95 pēc pāris dienām atnāk vēstule par itkā dīzeļa iepildi, benzīna vietā.
Protams reti kas paņem čekus no Dus, tā kā nevarēju pierādīt ka iepildīju e95.
Bet sazvanīju dus un man par labu viņiem ir sistēma kurā saglabājas čeki nosaucot savus datus laiku, datumu un vietu nekādu problēmu nebija lai dabūtu čeku elektroniskā veidā.
Sazinājos ar avis Rīga atbildēja čalis pa telefonu un solījās, pārzvanīs no klientu apkalpošanas centra, maz ticami, bet nu šodien vēl pagaidīšu.
Kas to zin cik cilvēki bija apkrāpti tādā veidā kuri nevarēja pierādīt savu taisnību, kā manā situācijā.
Aizbildināties tagad viņiem būs grūti ar it kā jucekli ar auto it kā tas nebūtu noticis ar manu nomas auto mašīnu bet ar citu. Oficiāli tika atsūtīti pēdējie dokumenti kur viss ir skaidri rakstīts. Ar juristu jau sazinājos un šo es tik vienkārši cauri neiešu. Izskatās ka viņiem avis Lidosta Rīga ir ierasta prakse šādā veidā mānīt cilvēkus par izdomātām lietām un zagt naudu no klientiem kuri nespēj pierādīt savu taisnību. Īres līguma numurs ir 849853266 bija škoda scala zilā krāsā. Es iešu līdz galam. Un pieprasu oficiālu iekšējo izmeklēšanu šajā jautājumā. Firmas reputācija ir uz galda. Tas cilvēks vai grupa ir jāatlaiž nekavējoties. Nevienam neiesaku izmantot šīs firmas avis Lidosta Rīga pakalpojumus.

E ELLIO 27.05.2022

ja tur bija vairāk par 5 km, tad nebija iespejas dabraukt ar nepareizu degvielu

R Roberts Holla 28.05.2022

Ielēju Berģos, respektīvi 30 min līdz lidostai.