www.sudzibas.lv aviobiletes Naudas atgrie6ana

aviobiletes - Naudas atgrie6ana

Labdien! Bija pasutitas aviobiletes, caur meiteni Juliju Samuiliku, diemzhel ir liela krap6ana, vinja nem naudu un pazud. Dzivo vinja Jekabpili, jau policija ir sudzibas, bet nauda tapat nav atgriezta, ta mulde6ana par darbu arzemes un aviobiletem ir mulde6ana neticiet cilveku.

. ....kl 04.07.2009

Cik vel ir naivi cilvēki!!! Itkā aviobiļetes tagad var dabūt tikai pa blatu. Nu pakustini savas smadzenes, pameklē internetā aviokompānijas un var nopirkt aviobiļetes pa tiešo bez nekādiem starpniekiem. :))

X XXXXXX 04.07.2009

Piedod!Bet kad atsut bileti sajstits ar darbu un tu noskupsti lidostas durvjus, un parbaudit tu neka nevari, tad jabut drosmej piekrist tam, laj atsut uz e-mailu tas biletes, viltotas, parbaudit neka nevari.

. ....kl 05.07.2009

Vai tu, Alise, zini, ka foto ievietošana citā saitā ar cita saita logo ir nelikumīgi?

A alexxx25 05.07.2009

situs cilvekus kuri to dara vajag saut, jo vini krapj cilvuekus kuri grib nopelnit naudu prieks savaj gimenei.bet vini, nedoma, par to.vajag musejaj valdibaj padomat par to.

J Joniijs 05.07.2009

Es ari biju tada situacija un man vienigi palidzeja Bez Tabu raidijums!!
Cienijamie cilveki esat uzmanigi!!

X XXXXXX 05.07.2009

Vai tu zini gudrais, ka par viltotaiem bieletem un dokumentiem ari panti, jadoma ko suti ja negribi pec tam problemas, pati ir vajniga

J Joniijs 05.07.2009

He- Klau, Bet tu zini, kur vel var nokopet krapnieces foto!! Vienigi nodarbojoties ar parkapumu likuma autora tiesibas.

J Juce 06.07.2009

Es gandrīz kļuvu stulbāka, lasot šo sūdzību un komentārus. Jūs kāds skolā esat latviešu valodas pareizrakstību vai to kā jāveido teikumi macījušies? Ārprāts!!!

X XXXXXX 07.07.2009

tagad neiiet par to runa, domaju ka tagad ir tadi laiki ka jums latvie6i jamak runat krieviski jo to volodu visur saprot bet latvijas nekur iznemot latviju.

S Stjopa 07.07.2009

Sli6! Juce-Kuce!Ne mnogo li ti na sebja berjo6! Tebe informaciju dajut o prestupnice a ti kak nacistka priderae6sa, tebe ne poh na kakom jazike i kak napisanno!!Ti vedj ponjala o 4jom re4j!

K Kiril 07.07.2009

Nu vi na6li temu dlja obsuzdenija, lu4sheb pomagali borotsa s prestupnikami i pro4imi...

р Русский 11.07.2009

бери гранату и пиздуй отсюда!

@ @@@ 12.07.2009

Glavnoe kak korektno mozhno reshitj etu problemu tak eto cerez ekonomiceskuju policiju.Julj granatu vozjmi i begi kuda glaza gljadjat.

E Eseseseseseseseses 25.08.2009

kaapeec biljetes muusdienaas ir jaapasuuta caur meiteni juuliju samuiluku, kaapeec to vienkaarsi nevar izdariit internetaa?