Avgurs Pluss - Gimenes arsts

Ar viru kadu laiku jau dzivojam Riga(Jugla), tapec velejamies seit pierakstities pie gimenes arsta.Ievacam info, labas atsauksmes dzirdejam par dr.Laganovsku(neesot stagneejusi, norikojumus dodot u.t.t.)! Kadu ritu plkst.8:00 devos uz doktoratu Pales 14/2, lai aizpilditu pieteikuma anketu un parmitu kadu vardu ar savu jauno dr.!Koridora gaidija 5cilv., masina jau bija klat, pec min.klat bija ari dr.un tad sakaas... Dr. ar medmasu saka viena uz otru aurot, par to, -kas, cik daudz strada un kas cik daudz sanem utt!Vinjas bija kabineta, bet dzirdamiba bija perfekta! Vinas viena uz otru kliedza 15 min!!!, kamer es vairs neiztureju un iegaju kabinetaa un pajautaju vai vinjas vel ilgi ta turpinas, un ka ara viss ir labi dzirdams!Uz ko medmasa atvainojaas un teica, ka vel mazliet jauzgaida!Vinas turpinaja tada pat gara vel 5min, tad es vienkarsi piecelos un aizgaju!!!
Vai man vajadzigs tads arsts?????? Ne, tads murgs man nav vajadzigs!!!
KAUNS PAR JUMS DR.LAGANOVSKA UN MASINA ELITA!!!
Varbut jus esat labas specialistes, bet uzvediba jums ir ka tirgus baabaam!!!

E

M musja 09.09.2010

TAs bija mājiens, ka ja gribi tikt pie ārsta, jādod kukulis :D

X xxx 09.09.2010

Ir tā.Ka MĀSIŅA tiešām daudz dara, PRINCIPĀ DARA VISU, bet no dakteres es gan neredzu (Laganovskas) jēgu.Pats esmu pierakstīts pie šīs dakteres.

D Dzintars 10.09.2010

es arii gribu pierakstiities pie gjimenes aarsta juglaa.vai varat kaadu sakariigu ieteikt?

E Elita 13.09.2010

Esmu ārsta palīgs Elita, par kuru tika rakstīta šī sūdzība. Nevaru pilnībā piekrist situācijas novērtējumam, tomēr vēlreiz atvainojos gan cilvēkam, kurš rakstīja šo sūdzību, gan visiem mūsu pacientiem, kuri jutīsies sarūgtināti lasot šādu atsauksmi par savu ārstu un ārsta palīgu. Diemžēl, gadās. ka ir jautājumi, kas jāpārrunā neatliekami, pirms darba dienas uzsākšanas. Ne es ne daktere gan ''neauroja'', bet, ja cilvēks stāv tieši aiz durvīm, kaut gan uzgaidāmā telpa ir krietni tālāk, tad, protams, sarunu var dzirdēt. Man žēl, ka tā atstāja uz šo cilvēku tik graujošu iespaidu, jo tie bija vienkārši organizatoriskie jautājumi. Bet komentāru rakstu nevis lai izskaidrotu šo situāciju, bet kā atbildi uz mūsu pacienta komentāru. Nezinu, kurš no mūsu pacientiem to raksītja, bet noteikti vēlos oponēt. Man prieks, ka tiek novērtēts mans darbs, bet nepiekrītu dr.Laganovskas darba novērtējumam. Mums ir ļoti laimējies, ka tik profesionāls ārsts, labs, atsaucīgs un uzmanīgs cilvēks kā dr.Lidija Laganovska strādā mūsu praksē. Lielākā daļa mūsu pacientu to jau ir novērtējuši. Paldies dakterei par viņas darbu, par attieksmi pret pacientiem!

E esmushokaa 13.09.2010

Sedeju uz jusu miksta divana pie pasa loga, Elita, Jus zinat, cik talu tas ir un cik ljoti jus "neaurojat"!Bet lai nu paliek tas jusu pasu zinja...

A Anete 11.10.2010

Ārstei arī ir ļoti labs pieņemšanas laiks, kurā strādājoši cilvēki nemaz īsti nevar tikt! Nezinu, kādiem pacientiem tad tas tiek sastādīts!? Nemaz nerunājot, ka pēc divām brīvdienām, ārste vēl divas dienas praksē nav pieejama!

E Elita 13.10.2010

Pieņemšanas laiki:
Pirmdiena 15.00 - 19.00
Otrdiena 8.00 - 12.00
Trešdiena 15.00 - 19.00
Ceturtdiena 8.00 - 12.00
Piektdiena 14.00 - 18.00 (zīdaiņu diena)

N Nora 20.04.2011

No mūsu ģimenes puses vislabākās atsaukmes par dakteri Laganovsku un par medmāsiņu Elitu. Jau sešus gadus esam šīs prakses pacienti un man nav neviena slikta vārda ko pateikt. Ļoti cilvēcīga attieksme, iedziļināšanās problēmā...
Un pieņemšanas laiku, manuprāt, ir pilnīgi normāli.
Vislabākās atsauksmes par dr.Laganovsku un medmāsiņu Elitu!

A Arta 23.11.2011

Lai arī dzīvojam Purvciemā, esam pierakstījušies tieši pie šīs dakteres. Un tieši tāpēc, ka attieksme pret pacientiem ir laipna, mīļa un palīdzība tiek sniegta vienmēr. Un medmāsiņa ir super!

M mama222 29.07.2013

es varu ar pārliecību pateikt, ka Dr. Laganovska laipna tikai tad kad viņai dod kukuļus un labumus. un receptes dod par 5 ls...Iesaku griezties pie jebkura cita ārsta.

D didyyy 16.02.2015

Vēlos izteikties, ka lielākā daļa apvainojumu ir aplami. Ne reizi pa 10 gadiem, kurus eju uz šo doktorātu neesmu devusi kukuļus par receptēm, izziņām vai nosūtījumiem.
Gan ārste, gan māsiņa ir ĻOOOOti atsaucīgas, laipnas un zinošas.
Vairāk vajadzētu šādus speciālistus.
Paldies par to ka Jūs mums esat un kvalitatīvi ārstējat!!!

A Adilpns 05.12.2016

Braucu uz Juglu no Pārdaugavas tikai tāpēc, ka labākas attieksmes nav nekur citur!

Почитала ваши комментарии и скажу что многим нужно не у Лагановской лечиться а в психиатрии. Как можно наговаривать на Врача у которого такое доброе и понимающее сердце?! Из-за того что вы лишним 5 минут в очереди просидели вы говорите что она взяточника,это наглая ложь. Врач действительно профисионал своего дела,по этому у нее много поциэнтов.С наилучшими пожеланиями к данному врачу.