www.sudzibas.lv AVEX Slikts serviss

Avex - Slikts serviss

Briesmīga komunikācija. Neprofesionālisms austākajā pilotāžā.
Pajautāju vai ir iespējams iegādājoties skaļruņu pāri iegūt kādu atlaidi, un pajautāju vai varbūt var ieteikt tad kādu citu modeli.

Attieksme fascinējoša...

Čats ir sācies
personas informācija (lūdzu, atjauniniet informāciju par sevi.)
sveiki!
Sakiet, vai ir iespējama kāda atlaide pērkot 2 gab magnat monitor supreme 2002 grīdas tipa akustiskā sistēma?

Avex.lv pievienojās čatam

avex. Lvsveiki

pie konkurentiem skatos pāris ir 325 eur

avex. Lvpagaidām cenu ko redzat mēs zemāku nepiedāvajam

skaidrs, paldies!

Avex.lv ludz
kad konkurenti nevarēs piegādāt, varat jautat mums atkal

sarunāts!:)

avex. Lvlai veicas

sakiet, kvalitāte viņām ir ok vispār? Es meklēju kaut ko ne pārāk dārgu, bet kaut cik kvalitatīvu.
Varbūt ir kādas cita slīdzīgā cenā, ko varat ieteikt?

Avex. Lvjautājiet konkurentiem
lai viņi arī atbild
ja vispār ko viņi zin:)

tāpēc jau jautāju jums, varbūt jūs varat kaut ko man notirgot:) )

avex. Lvtad kad runa būs par mums, tad arī runāsim

mēs neesam bezmaksas konsultāciju birojs

K

Z Zigrīda 04.04.2019

Viņi ir krāpnieki,tas jau gadiem zināms, vajag vēl facebook ielikt sliktu atsauksmi, citādāk paspēs apkrāpt daudzus.

A Anna Pitrovna 12.12.2020

Šis kantoris ir nevis viņi, bet viena cilvēka (turklāt absolūti nespējīga adekvāti komunicēt ar saviem esošiem un potenciāliem klientiem) karaļvalsts. Šim cilvēkam viss labi ir līdz brīdim, kamēr nav jāatbild uz jebkuru jautājumu. Nav iedomājams, ka normālas kompānijas darbinieks, kur nu vēl īpašnieks kā viņš sevi pozicionēja, zvanītu klientam un nemaz neiedziļinoties problēmā, nemaz neuzklausot un nedzirdot ko viņam saka, uzreiz paaugstinātos toņos augstprātīgi un nicinoši sāktu kliegt. Rezumē - pirms kaut ko pirkt nezināmā, kaut kur reklāmā ieraudzītā kaut kādā kreisā kantorī tipa Nillkin.lv (sia avex), vispirms piezvaniet viņiem (šajā gadījumā viņam), un jums atkritīs vēlme tur jebko pirkt.