www.sudzibas.lv Aventus Latvija Uzkopšanas firma ELiD.

Aventus Latvija - Uzkopšanas firma ELiD.

Mīļie cilvēki, neticiet firmai Aventus Latvija.Noteikti arī jūs kaut ko pārdodat vai aizņematies, lai aizbraktu uz Ņumbergu un strādātu firmā ELiD pie ebreja Dimas (viņiem teiciens gde Dima tam dengi, tikai ne tev).Mēs arī uz šo vilinošo sludinājumu uzrāvāmies.Aizbraucām un dabūjām bēgt.Viss notika tā, mēs aizbraucām kā pāris uz diskotēku strādāt Austrijā pēdiņās.bet tikām festā, labi, neko 10 dienas. Nostrādājām par 50 eur dienā .(diena 16 stundas.)Pēc tam gribēja ebrejs izšķirt mūs ar sievu .Bet nesanāca, mūs aizūtīja uz Austriju divatā, bet uz cietumu (6 -izlaiž, 22 ieslēdz)sīkāka iformācija [slēpt]@gmail.com

O

A Anita 16.10.2011

Piekrītu visam iepriekš rakstītam, jo arī biju Nurnbergā firmā ELID, vēl ir ELID SP, tas ir viens un tas pats kantoris. Ar vervēšanu LV nodarbojas Aventus Latvija, firmas darbinieka māte un INESE, kas stāsta par astoņu stundu darba dienu benzīntankā uzkopšanas darbos, 3 x ēdināšanu un bezmaksas dzīvošanu. Realitātē darbs tualetē, kur jādzīvo un jāstrādā 16 stundas, bez brīvdienām. Jātīra tualetes un jākasē nauda, ko apmeklētāji tev noliek kā pateicību. Visu nauda savāc godīgaispēdiņās ebreju kantoris, tev neiedod neko no tā. UZMANIETIES UN NEĻAUJIET SEVI PATAISĪT PAR VERGIEM NO lATVIJAS ebreju MAFIJAI VĀCIJĀ!

K Kristine 25.10.2011

Nebrauciet un neticiet sai firmai.

K Kristine 26.10.2011

Piekritu visam ieprieks teiktajam, Ari es aizbraucu uz Nunbergu caur firmu ELID jeb aventus. es aizbraucu un man darbs vispar neatradas, mani vel ebreju mafija nosauca par invalidi.Izbraucu es 22 oktobri un 23 nonacu pie ebreju mafijas .Mes braucam divas sievietes un viena ar vacu valodas zinasanam palika.
Es atbraucu majas vakar 25 oktobri LUDZU NEBRAUCIET CAUR SO FIRMU AVENTUS..

I Inese 27.10.2011

"Visu nauda savāc godīgaispēdiņās ebreju kantoris, tev neiedod neko no tā."---
Anita, taa kaa esi piemineejusi mani, tad nevaru neatbildeet, ka pati labi zini, ko Tu savaaci un pievaaci. Otrkaart, nez kaapeec tad Tu tik izmisiigi prasiijies tur atpakalj? Un kaapeec Tevi tik aatri izmeta no kaadas citas darba vietas par it kaa paarpratumu naudas lietaas? P.s. es neverveeju, es piedaavaaju iespeeju savaam pazinjaam atbraukt nopelniit 1200 EUR meenesii. Par seedeeshanu nevienam nemaksaa. Un cepti caalji no debesiim Vaacijaa nekriit. Mees visi te straadaajam daudz un ilgi. Bet izveele vienmeer paliek katra pasha zinjaa, ar varu neviens Tevi uz turieni nedzina un nepateiciiba ir pasaules alga.

D Dina 28.10.2011

Vispār Inesi pazīstu kā godīgu, strādīgu un atklātu cilvēku.
Arī mana paziņa aizbrauca strādāt, pie tam legāli un ir apmierināta, jo vienmēr un visur ir godīgi jāstrādā

A Anita 28.10.2011

INESE, es neesmu viena, kas tā domā, palasi iepriekš rakstītās sūdzības un te redzama tikai maza daļa no neapmierinātiem cilvēkiem. Mēs bijām pieci cilvēki no LV augustā un visi var apliecināt to pašu:
15-16 stundas darbs bez brīvdienām un normālas ēšanas par 40 eiro dienā!!! Tā ir un būs krāpšana!
Braucu, jo Tu un firma stāstīja pavisam ko citu...6-8 stundu darba diena benzīntankā!
Pateicoties nepareizai informācijai cilvēki, arī brauc uz turieni, un atgriežas neapmierināti!

Biju sanāksmē, augustā, kurā runāja abi firmas pārstāvji, bija arī Inese, bet tur nebija Anitas. Neko no Anitas sacīta nedzirdēju - tieši pretēji - dzirdēju, ka jāstrādā nevis astoņas stundas, bet gan divpadsmit vismaz, turklāt ne jau tā, ka šīs 12 stundas nemitīgi jāberž. Dzirdēju savam ausīm, ka tās, kurām būs problēmas ar alkoholu un amorāļu dzīvesveidu, tās, kuras aizbrauks slimas vai atkarīgas no narkotikām vai citām vielām, uz mājām tiks raidītas nekavējoši. Turklāt nekāds jaunums neveinai nevajadzēja būt naudas trauks, no kura naudu drīkst ņemt tikai saimnieks. Latvijā Maksimas u.c. lielveikalos sievietes strādā arī 12 stundas - un tie ne tuvu nav 40 eiro. Nevajag spļaut trauka, no kura jādzer.

I Inese 28.10.2011

Neapmierinaatajiem cilveekiem ir iespeeja palikt Latvijaa, un nesanjemt 40 eur dienaa, par ko sheit vispaar jaauztraucas? Mees straadaajaam kaa senioru kopeejas, 24 stundas diennaktii, pa 35 eur diennaktii, bez TV, kafejniicaam u.c. izklaideem, jo mees braucaam STRAADAAT, nevis kaadu meegjinaat apchakareet vai paaroties! Taa ir buutiska atshkjiriiba!

. ... 28.10.2011

Tak varat netaisnoties. Tāpat "po barabanu" visiem. "Aventus" ir krāpnieku kantoris daudzu gadu garumā, tā kā variet neliet te par saviem labajiem nodomiem utt. We will keep an eye on you...

I Inese 28.10.2011

Par "Aventus" nezinu, es runaaju par sevi personiski.

. ... 28.10.2011

To Inesei: Bet "uzmet" taču kopā ar Aventus, ne tā? :D
Smieklīgi...

I Inese 28.10.2011

Es nezinu, kas un kuru "uzmet".

T Tudalinsh 30.10.2011

Sanak 2, 50 eiro stunda.Liela nauda.Un vel francu aromats piedevaam.Kadru mainiba sai firmai noteikti ka svesa .Tik loti sija cilvekus, patur tikai morali noturigos, amoralos met araa.Pat lepnos kantoros tik stingri noteikumi nepastav, tur verte pec ta, ka stradaa.

P Pankuucinja 30.10.2011

Jaa, tos, kas dzer un zog, met aaraa, bet latvietiishi jau peedeejaa laikaa visur ar sho "tikumu" paspeejushi izcelties. :)))) Varena naacija! :)

P Peters 01.11.2011

Jautājums, ja jau šī firma tā visus krāpj, tad kapēc neviens no jums nau gājis sūdzēties uz atiecīgajām valsts iestādēm ? Un kapēc viņiem vēl nav anulēta NVA izdotā licenca par darbā iekārtošanu arzemēs ?

Nevienu pusi nēaizstāvu vienkārši intresē, jo cik esmu dzirdēji kurai katrai krūmu firmai šīs licences netiek dotas. Un pati NVA iesaka, doties tikai uz šīm viņu licenzētajām arzemēs darbā iekartošanas firmām.

G Gints 20.11.2011

Tā ir patiesība par firmu ELiD.Inese Interneta sludinājumā sola vienu, bet patiesība ir tāda.ka strādā 16 stundas katru dienu bez brīvdienām.Beigās vēl tevi iztaisa par krāpnieku.Alga netabilst patiesībai.Nesaistaties ar šo firmu, ja nevēlaties iedzīvoties kreņķos un nepatikšanās.

T tatoska5 17.01.2012

Mani arii si firma Aventus Latvija pierkraapa, solija vienu bet kad ierados darbaa bija pavisam citi darba apstakli.
Braucu uz Angliju stradat par pavari 4 zvaiznu viesnica . Solija un kontraktu trijas dienaas, un eedienu un izmitinaasanu un algu katru nedelu. Bet istenibaa, nauda vienu reizi menesi, eest darba strikti aizliegts, kur ir redzeets pavaars needis? visur kameras pat pakasities baidies, izmitinaaja majaa kur 14 cilveeki dzivo. lidz pirmajam veikalam 5 km, ne internetu pislegt nekaa. Un katru dienu baidies kaut tikai neatlaz, jo atlaiz biezi nesamaksajot, izskajdrojot ar to ka tu neder. Es lidz sim stradaju Anglijaa un varu salidzinaat, daudz labakie darba nosacijumi bija un atteksmie no saimnieku puses. Es par taadu darba iekartosanu, ka vini iekarto, ne santima nedotu.

M Melnaaa 05.03.2012

Tagad taja aventus uz epastiem atbild kaukada Ksenija. Vina arii ir kraapniece?

F Femi 21.03.2012

Ksenija vienmēr atbild -vienalga kurš darbs jums interesē .Ar draugu jau pārbadījām -viņa būs tā kas atbild -nesaprotu-viņiem kantorī tikai viena darbiniece? :D Tas vien jau liek aizdomāties par šī kantora "godīgumu"

A Agnese80 05.05.2012

At the moment they have offer in Tesco Harlow for 8 GBP/H what its really not possible because I am living in Harlow long time and I know very good don't have here more like per hour 6.09 what is basic and what can give Tesco... some how my friend did not get more like 150 per week account full week work ..