Aventus Latvija - brismoņi

Mīļie tautieši Latvijā!!!
Lūdzu neticiet firmai AVENTUS,viņi ir krāpnieki!!! Viņiem ir tik daudz vakances,ka nezin uz kurieni īsti braukt,jo piedāvājums ir ļoti liels,tikai diemžēl,darba nav un nebūs tuvākajā laikā,jo visi kas šeit mēs esam atbraukuši (5 cilvēki uz Skotiju,2 uz UK un 3 uz puķēm Wisbech) esam reāli piekāsti!!!!
Darbu sola LV,ka būs nenormāli daudz,nevarēs bezmazvai padarīt,bet reāli ir tā,ka aizbrauc,nav kas sagaida,nav darba,par dzīvošanu jāmaksā un naudas nav,un vēl pietam par elektrību un gāzi jāmaksā.
Pati biju Skotijā,uz kartupeļu pakošanu Dundee,reāli bija tā,ka aizveda mani uz Aberdeen,nebija kas sagaida,tikai kaut kāda strādniece čigāniete,kura nobrīnijās kāpēc esam šeit,jo visi brauc prom,jo sezona ir beigusies. Viss,kas bija līguma punktos ierakstīs,vispār neskrita ar patiesību. Algu maksā aploksnēs,darba nekāda,tik maksā par dzīvošanu,bet par ko lai maksā jau nevienu neinteresē!
Lūdzu,lūdzu neticiet,neiekrītiet kā es to izdarīju!
ja ir vēl kādi jautājumi,rakstiet - [slēpt]@inbox.lv

B

M markins74 12.04.2012

Ja sita firma ir drausmigi melo.Skat vel par so informaciju nems un izliks Tevi uz ielas bez bridinajuma.Neviena pieradijuma tam ka esi maksajis iri, nedod.Strada agenturai pa minimalo un esi laimigs.

M Melnaaa 25.04.2012

A kaa tur ir ? vini vismaz aizgadaa lidz wisbech pilsetai ?