www.sudzibas.lv Avantūristi Neiesaku krāpniekus www.avanturisti.lv

Avantūristi - Neiesaku krāpniekus www.avanturisti.lv

Nevienam neiesaku šito krāpnieku un nolaidības kalngalu. Savā mājas lapā ar aprakstiem un bildēm sola superaizraujošu ceļojumu, bet galarezultātā saņemiet lētu un garlaicīgu braucienu sagrabējušā Ryanair ar nakšņošanu uz grīdas lidostā. Aizbraucot uz galamērķi grupas vadītājs Edgars to vien dara, kā pludmalē mīlinās ar meiteni un par pārējo viņam ir piekāst. Biju ar viņu 2 reizes, vienreiz uz Alpiem Austrijā slēpot, otreiz uz Maroku, bet vairāk noteikti šādu kļūdu nepieļaušu. Liekas, ka šitā ir lauku pašdarbnieka viena cilvēka firma, kuram galvenais ir tikai sagrābt no klientiem naudu. Labāk mazliet piemaksājiet un brauciet ar citiem nevis ar šito, jo neko vairāk par izmestu naudu nesaņemsiet.

V

I Ilze_Ilze 02.07.2012

Experte visu uzrakstījusi ar pamatojumiem un tāpēc ticu, ka tā ir bijis, jo neviena atspēkojuma no paša Edgara nav redzami. Visa situācija no A-Z aprakstīta kā bija un kā notika. Pati personīgi pazīstu Edgaru, tāpēc tas vēl vairāk liek ticēt šiem negatīvajiem komentāriem, jo tāds viņš ir - bezrūpīgs un viņam viss vienalga jeb ar domu, lai viss iet pašplūsmā. Nerūpēsies par cilvēkiem, bet saņems naudu un pārējais mazsvarīgs.
Kas attiecas uz šiem pozitīvajiem komentāriem, tad arī man izskatās, ka tos ir rakstījis viens un tas pats cilvēks un arī tādā Edgara stilā viss sarakstīts. Laikam domāja, šādi pozitivēt savārītās ziepes. Izlieto ūdeni nesasmelsi.
Man tuva draudzene bija ar Avantūristiem uz Maroku, tik neatceros rudenī vai pavasarī, un viņu Edgars aicināja uzrakstīt šeit sūdzībās kaut ko pozitīvu par Avantūristiem, bet viņa atteica, jo neesot nekā pozitīva ko rakstīt, jo tādu ceļojumu arī pati būtu varējusi saplānot, jo ja brauc ar "tūrisma firmu", tad arī sagaida, ka par tevi rūpēsies un būs viss daudz maz pieklājīgi, nevis iesēdinās lētā Ryanair, liks lidostā gulēt uz grīdas un tad ieliks viesnīcā Marokā, ko nevar nosaukt par viesnīcu, bet par "pritonu" jeb dzīvokli, ko pie mums sauc par "bomžu mitekli".
Paskatījos mājas lapā, ka tagad plāno vasarā nometnes bērniem, es savu bērnu nemūžam viņam neuzticētu ar to viņa bezatbildību. Ja ir svarīgi, lai bērns atgrieztos mājās sveiks un vesels, tad uz Avantūristu vasaras nometni Šveicē nekādā gadījumā nevajag sūtīt un to es saku pazīstot Edgaru personīgi nevis izgudrojot to no savas galvas.

Ar cieņu pret visiem, kas negrib izbojāt brīvdienas, Ilze