www.sudzibas.lv Avantūristi Neiesaku krāpniekus www.avanturisti.lv

Avantūristi - Neiesaku krāpniekus www.avanturisti.lv

Nevienam neiesaku šito krāpnieku un nolaidības kalngalu. Savā mājas lapā ar aprakstiem un bildēm sola superaizraujošu ceļojumu, bet galarezultātā saņemiet lētu un garlaicīgu braucienu sagrabējušā Ryanair ar nakšņošanu uz grīdas lidostā. Aizbraucot uz galamērķi grupas vadītājs Edgars to vien dara, kā pludmalē mīlinās ar meiteni un par pārējo viņam ir piekāst. Biju ar viņu 2 reizes, vienreiz uz Alpiem Austrijā slēpot, otreiz uz Maroku, bet vairāk noteikti šādu kļūdu nepieļaušu. Liekas, ka šitā ir lauku pašdarbnieka viena cilvēka firma, kuram galvenais ir tikai sagrābt no klientiem naudu. Labāk mazliet piemaksājiet un brauciet ar citiem nevis ar šito, jo neko vairāk par izmestu naudu nesaņemsiet.

V

AvanTuristi 26.02.2012

Šī sūdzība ir uzrakstīta 'Vilhelms M' vārdā. Zem šī segvārda sociālajos tīklos atrodamais Vilhelms Meisters (Kontaktinformācija:
E-pasts- vilhelmsm (at) gmail.com; Skype- vilhelms.meisters; Facebook profils- facebook.com/vilhelmsm; Draugiem.lv profils- draugiem.lv/vilhelms; Foursquare, Last.fm - vilhelmsm.) var apliecināt, ka šo sūdzību NAV RAKSTĪJIS un līdz šim (neviens Vilhelms) nekad NAV PIEDALĪJIES nevienā AvanTūristu braucienā. Kas nozīmē, ka šīs 'sūdzības' autors sāk melot jau ar pašu pirmo vārdu.

Tālākie argumenti par ITKĀ 'garlaicīgu, lētu ceļojumujumu ar bezatbildīgu vadītāju', automātiski noved pie jautājuma, KĀPĒC jūs 'devāties' ceļojumā ar AvanTūristiem otrajā reizē, ja viss bija tik slikti?!

Ja jums (šīs rindkopas autoram) tiktiešām ir kādas pamatotas pretenzijas pret AvanTūristiem, to profesionālo un/vai personīgo darbību, tad esiet atklāti - lūdzu, norādiet savu īsto vārdu, uzvārdu, e-pastu un telefonu (vai saiti, zem kuras jūs var atrast sociālajos tīklos - draugiem.lv un/vai facebook.com portālos, twitter'ī utt.), lai ikviens varētu parliecināties par jūsu patieso eksistenci un, lai mēs (AvanTūristi) varētu ar jums sazināties un kopīgi atrisināt visas radušās neskaidrības, problēmas un jautājumus, kas pamudināja ienākt šajā portālā un 'atstāt' šo jauko vēstījumu pasaulei!
Ar cieņu, AvanTūristu vadītājs,
Edgars Ivanovs

E experte 02.03.2012

Es vēlos palikt anonīma persona, jo nevēlos lai būtu kādas represijas no Jums, jo šāda persona kā Jūs kas izokšķerē internetu, lai par cilvēku atrastu pēc iespējas vairāk informāciju un tālāk to izmantotu savos nolūkos man nav vēlama.

Vai es savā sūdzībā kaut ko nepareizi uzrakstīju? Kas nav patiesība ko es uzrakstīju?
Es ar Jums devos otreiz ceļojumā, jo domāju, ka pirmo reizi bija tikai kļūda un, ka Marokas sauli nespēj izbojāt nekas, bet atkal kļūdījos jo tie Jūsu ceļojumi kurus tā nemaz nevar nosaukt ir tā kā iepirkties Supernetto Rimi vietā, zema kvalitāte pa nemaz tik zemu cenu.

Jūs jau sākiet melot savā mājas lapā, jo pēc uzņēmuma datiem ko atradu intenetā, darbinieku skaits ir tikai 1 persona un tā esiet Jūs, bet mājas lapā ir 4 personas. 1 cilvēka pagrīdes firma, kas grib uzlēkt augstāk par pakaļu, kā arī pie galerijām saliktas bildes no privātiem braucieniem un jocīgi liekas, ka ir taisīti braucieni pirms uzņēmuma dibināšanas. Nelegāla nodarbošanās? Apsmiekls nevis uzņēmums, kuru neiesaku nevienam. Dārgie tautieši neuzķerieties uz šīm skaistajām bildēm, jo pats brauciens nav ne tuvu lai to nosauktu par labu.

L laurabardina 06.03.2012

Gribu pateikt vien to, ka kopā ar AvanTūristiem biju Marokā un ļoti, ļoti labprāt ceļotu šādā veidā vēl, ja vien atļautu laiks! Ceļojums bija perfekti izplānots (liels paldies Edgaram!), atstājot arī iespēju pašiem izvēlēties, ko no piedāvātā darīt vai nē (sports rīta agrumā u.c. aktivitātes). Redzējām daudz no vietējo - marokāņu skatupunkta, kāds arī bija mans mērķis, nevis baudīt vien glancēto un eiropeisko, nelielo daļiņu no Marokas. Saņēmu visu un pat vairāk no tā, kas bija solīts (ko redzēsim, ko ēdīsim, kur pabūsim) pirms naudas iemaksāšanas un kāpšanas lidmašīnā.
Guvu vienīgi pozitīvas emocijas un iesaku arī citiem ceļot kopā ar AvanTūristiem! It sevišķi tiem, kas no ceļojuma grib mājās atvest spilgtas, pozitīvas un ilgi paliekošas atmiņas! Ceļojuma laiks bija lielisks piemērs tam, ka šī ir kompānija, kam var uzticēties.
Un bildes ir tieši tik skaistas kā vietas, uz kurām tikām aizvesti Marokā :)
Laura Bārdiņa

S Sneja 06.03.2012

Es īsti nesaprotu sūdzības jēgu, kādu var nosaukt par krāpnieku, ja izrāpta nauda un neesi saņēmis pakalpojumu. Bet te cilveks brauc vienreiz, brauc otreiz un beigās: "bāc - mani apkrāpa"? Diez kādā veidā...
Varbūt nākamreiz vienkārši ir jāpadomā kāpēc un ar ko ceļojumā doties.
Ja ir vēlme baudīt Marokas sauli, okeāna viļņus, pabūt līdzās marokāņu sadzīvei, izbaudīt vietējās sadzīves eksotiku un Edgara gatavotās perfektās vakariņas un galu galā - vienkārši ļauties Marokai - tad ir vērts braukt ar Avantūristiem! Bet ja vajag glancētu ceļojumu - no sērijas viss iekļauts, apmeklēt standarta apskates objektus un ievilkt ķeksi - biju Marokā, tad taču ir daudz firmu, kas piedāvā ceļojumus standarta mietpilsonim ar standarta prasībām.
Arī es biju ceļojumā ar Avantūristiem - fantastisks ceļojums, kuru atceros ar ļoti pozitīvām emocijām. Kopš oktobra tā saldsērīgi atceros visas miljons sajūtas ieraugot īstu Maroku. Priecājos, ka ir tāds Edgars, kas rīko šāda veida braucienus, un pateicoties viņa rīkotajam celojumam man gribas Maroka atgriezties vēl un nākamreiz turp dodoties tas noteikti būs kopā ar Avantūristiem.
Man ir kāds ieteikums sūdzības autorei/am - citējot Tevi pašu - neviens Tev neliek "iepirkties", ka izteicies - "Rimi Superneto" dodies uz "MC2" - brauc savos sapņu ceļojumos, ir taču tūrfirmu rīkotie ceļojumi - pieczvaigžņu viesnīcas, čārterlidojumi utt. Nebrauc ceļojumos, kas nav domāti Tev. Bet Avantūristu rīkotos ceļojumus atstāj tiem, kas grib ceļot savādāk.
Hei, bet visiem tiem, kas grib neaizmirstamus ceļojumus ar sajūtām, kad katra diena ir piedzīvojums, tad braucieni kopa ar Edgaru ir domāti Jums :)

Ar cieņu,
Gita Zaķīte

R Rubina 06.03.2012

Kopā ar Edgaru un AvanTūristiem biju Marokā, kas bija viens no labākajiem braucieniem līdz šim. Marokas nesteidzība bija tieši tas, kas bija nepieciešams, ceļojuma laikā ne tikai izbaudījām sērfošanas priekus, bet arī iepazināmies ar Marokas iedzīvi, dabu, vēsturi. Ceļojuma laikā paši plānojām papildu aktivitātes un Edgars tās ne tikai atbalstīja, bet arī palīdzēja realizēt. Ceļojuma burvība ir nepiespiesta gaisotne, spēja pašiem plānot savu laiku, izmantot Edgara piedāvatās iespējas, vai plānot savas. Jāatzīmē, ka viss, kas tika apsolīts, tika arī izpildīts, nekādas vilšanās nebija ne brīdi...
Tiklīdz būs iespēja, brauksim vēl. Ļoti gaidām ceļojumu uz Indiju, iesaku pievienoties arī Jums.

Mūsu ceļojums: http://www.draugiem.lv/user/24045/gallery/?aid=26154743#?aid=26154743&pg=1
Liene Rubina

S ses 06.03.2012

Paldies par info.Attaisnosanas ir paglupa. Vismaz tads iespaids radās, arī no lētā, m bildēm.Vai VID ir maksati visi nodokli? Normali cilveki ar tadu kam 1 darbienieks visa SIA nebarauks.

S Sneja 06.03.2012

Katram savs - arī manā profilā draugos atradīsiet "vienāda tipa bildes", bet mēs taču visi esam bijuši vienās un tajās pašās vietās un ar vienu un to pašu brauciena vadītāju un mūīs vieno kaut kas kopīgs - MUMS PATIKA! :)

E expertee 06.03.2012

Nevajag te vienai personai zem dažādiem segvārdiem likt pozitīvās atsauksmes, tas ir bērnišķīgi. Dzīvošana bija komunālā dzīvokļa tipa viesnīcā ar gulēšanu netīros palagos un uz dīvāna. Istabas netīras, ka bail kaut kur pieskarties, lai kādu infekciju nesaķertu. Tas jums liekas normāli?

Vakariņas - 2 mazi šķīvji uz 20 cilvēkiem no kuriem visi ēd ar rokām, tas nekas ka cits no tualetes vai zemes rakšanas atnācis, par šķīvja un dakšiņas pieprasīšanu viņš atcirta, ka lai neēdot ja kaut kas nepatīk. Tās ir te solītās un izslavētās vakariņas. Vai ir arī normāli, ka šis Edgars aiz muguras aprunā un sliktas lietas saka par citiem grupas dalībniekiem vai pazemo, ja marokas tirgū nopirktā prece ir dārgaka, nekā tā viņaprāt maksā nosaucot šo pircēju jeb grupas dalībnieku par muļķi tādā veidā cenšoties pazīmēties pārējās grupas priekšā.

Šādi varu turpināt, jo tās sliktās lietas bija tik daudz kā rezultātā es jūtos piekrāpta par šo slikto ceļojumu, jo man tika solīts aizraujošs ceļojums nevis izmesta nauda.

M magadan24 06.03.2012

Sveicināti visiem!
Esmu piedalijes Avanturistu ceļojumā uz MAROKU!
Biju samaksajis diezgan nelielu naudu un esmu ļoti apmierināts.
Lidostā kur cilvēki palika pec pašu velešanās bija japaliek diezgan ilgi bet ta ka jau daudzi bija pazistami un limonade bija līdzi visi kas palika nešaubijas ne mirkli par izveles maiņu, es biju rezervejis viesnicu netālu no lidostas un zinu ka vel 3is 4i pāri izdarija ta pat, bet tie kas palika lidosta neteica ne varda par to ka pavadija slikti laiku!
Serfoju uz nebedu, biju irejis motociklu un braucis kur vien velos, pasniedzu paris jogas klases uz jumta no ritiem - jo musu gruppas dalibnieki pec iepazišanas, izteica velmi ka var dažu ritu pastiepties un uztaisīt kadu vingrošanu!
Vieta kur dzivojam bija forša, braucam ar ireto autobusiņu uz vietu kas saucas "Paradise" - nu tiešam smuka, aizraujoša un neaizmirsama vieta!busiņš ar ko braucam gan bija gandrīz miris un katru kilometru bijam atraduši ka rokturu busa nav tas nozime ja krīti tad turies kam pagadas, aizmugurejas durvis bija vaļā un tas vis nevis sadusmoja, bet gan uzjautrinaja visu kompaniju, panesas joki un mēs kļuvam vel salidejošāk.!
Galvenais + par ko esmu pateicīgs Avaturistam ir tas ka neskatoties ka braucu atpusties ar savu meiteni, esmu iepazinis daudz jaunus interesantus labus un grandiozus cilvēkus un satiekos ar viniem pat tagad pie vieniem ciemos, ar citiem Olimpiskkaja centrā ar trešiem darba arstejot zobus ar parejem tusiņos koncertos un vasarnicās atzimejot kopigus svetkus!
Paldies par šo braucienu !!!
Dmitrijs Gaitjukevičs - horeogrāfs, pasniedzejs, dejotajs!

M magadan24 06.03.2012

ja kads grib parunāt par šo braucienu ar manim ludzu rakstiet uz facebook.lv Dmitrijs [slēpt]@inbox.lv
Esmu gatavs parunāt!

E eksperte 07.03.2012

Ja 350Ls ir neliela nauda par ko tu saņem tikai Ryanair biļetes un ļoti sliktu viesnīcu, nekas vairāk cenā nav iekļauts. Un kā tev Dmitrij patika pēc ielidošanas 3h pa tumsu klaiņot kamēr Edgars negribēja maksāt šoferim 3Ls vairāk, lai mūs aizvestu no lidostas uz komunālo dzīvokli, ko viņš sauca par viesnīcu?
Bija tāds atgadījums, ka ielidojam Agadiras lidostā un Edgars atbrauc mums pakaļ ar vairāk kā stundas nokavēšanos ar attaisnojumu, ka nebija paskatījies cikos ielido lidmašīna. Tā ir atbildība un lielā organizēšana, ka grupa vairāk kā stundu sēž pie lidostas? Tālāk bija vēl labāk. Mums solīts cenā transfērs no lidostas uz viesnīcas. Tam viņš saorganizējis pāris sagrabējušus takšus. Sēžamies iekšā pa 4 cilvēki katrā - 1 priekšā un 3 aizmugurē, bet Edgars saka, ka negrib maksāt par 3 takšiem bet tikai par 2, tāpēc liek sēsties katrā taksī pa 6, 2 priekšā un 4 aizmugurē par ko taksists protams nav apmierināts un saka, lai ņem vēl vienu taksi, bet Edgars saka viņam, ka tad takšus neņemam un sūta mūs prom no lidostas, lai ejam vienkārši kaut kur prom. Tā tā grupa aizgāja tumsā klaiņot pa drūmo un ne tik drošo lidostas rajonu Agadiras virzienā gar lielo šoseju. Drebuļi sarosās šo visu atceroties. Tā kā Edgaram bija mazais mikrobusiņš, tad mēs palikām tajā iesprostoti, jo taksisti to nelaida prom, kamēr Edgars viņiem nesamaksās par to, ka viņus atvilcis uz lidostu. Šādi mēs busiņā sēdējām 3h kamēr Edgars strīdējās ar taksistiem un pēc policijas ierašanās samaksāja taksistiem šos pāris latus. Tikmēr pārējā grupa pa tumsu un ne tik silto laiku naktī klaiņoja un meklēja drošu patvērumu vai taksi ar ko tikt prom no šīs ne tik draudzīgās vietas.

Tālāk par piedāvātajām izklaidēm. Mums bija jāpiespiež un jāpierunā viņš, lai aizvestu uz Marakešu par mūsu naudu, kas atradās salīdziniši netālu vai vispār kaut kur uz apskates objektiem, jo redz viņa busam ziemas riepas nodilšot. Rollerus arī neatrada viņš, bet par to iespējamo nomāšanu uzzinājām no citiem grupas dalībniekiem, kas tos bija atraduši paši un Edgars par to eksistenci nemaz nezināja.

Vai tā avantūristu filma par Maroku ir tava veidota un ceļojumā viss tas tiek piedāvāts, kas ir tajā filmā? Es neatceros neko no tā, ka būtu piedāvāts kas ir tajā filmā.

Vēlējos arī teikt, ka naudu par braucienu maksājām bez čeka, bez nodokļiem.

didzisv 07.03.2012

Nezinu, kas jums tur Marokā notika, bet tā vien šķiet, ka vienīgais ar ceļojumu neapmierinātais cilvēks visu krietni pārspīlē, lai tikai izklausītos iespaidīgāk un nomāktu pozitīvās atsauksmes.

Ar Edgaru esmu bijis Šveices Alpos un man ir tikai labas atmiņas par šo braucienu. Lielākā vērtība ir tajā, ka ceļojuma plāns ir ļoti elastīgs - vari darīt to, ko visvairāk vēlies. Tas, ka ceļojums nav līdz pēdējai sekundei saplānots un tā laikā jāsaskaras ar avantūrām, ir tikai normāli un pat vēlami, ja ir vēlme pēc neaizmirstama piedzīvojuma.
Ja šādas vēlmes nav, bet tā vietā gribas zvilnēt kūrortā, apmeklēt suvenīru veikalus un izstaigāt aizraujošākos muzejus gida pavadībā, tad laikam Avantūristi nebūs pareizā izvēle. Bet tāpēc nevajag gāzt samazgas Avantūristiem uz galvas par kvalitātes trūkumu, jo tā nav taisnība.

No personīgās pieredzes,
Didzis Videmanis

UldisU 07.03.2012

Jā, nudien, izskatās, ka šeit notiek diskusija starp dažāda ceļošanas veida piekritējiem, lai gan, pēc pārspīlējumiem un apsaukāšanās, izklausās pēc “man skauž, ka …pludmalē mīlinās….” :)

Pats esmu ceļojis visdažādākajos veidos – gan pašam pilnībā izplānojot un saorganizējot braucienu, gan izmantojot tūrisma firmas pakalpojumus ar gida vadītām ekskursijām. Edgara organizētie braucieni ir kā paša organizēts brauciens, kurā visu ‘neinteresanto’ organizatorisko mājasdarbu ir paveicis kāds cits (Edgars :) ), un pašam paliek iespēja brīvi baudīt, veidot un piepildīt šis dienas ar atpūtu un izklaidi tādu pašu jauku, atsaucīgu un atraktīvu cilvēku kompānijā.

Tiem kas šo lasa, lai saprastu, vai pievienoties kādam no Avantūristu organizētajiem braucieniem, varu apliecināt, ka esmu 2 reizes piedalījies Edgara organizētajos velobraucienos pa Šveici un par tiem ir palikušas tikai vislabākās atmiņas:
Un tādiem cilvēkiem, kas piekrīt teicienam ‘ceļojums būs tik interesants, cik interesanti būsim mēs paši’, es 100% iesaku pievienoties.

Bet tie, kas vēlas šo interesantumu sagaidīt no kāda cita, droši griežaties lielajās tūrisma firmās ar standarta un labi atstrādātajiem braucieniem uz populārajām tūrisma apskates vietām. Tas nav uzbrauciens, vienkārši saprotiet atšķirību un atbilstoši rīkojaties.

Ar cieņu,
Uldis Upāns

L laka 07.03.2012

Kā zināms, viss jau atkarīgs no katra cilvēka vēlmēm. Es arī biju Marokā ar AvanTūristiem un savus mērķus - laisku atpūtu un citas vides/kultūras iepazīšanu es piepildīju. Turklāt, Edgars pastāstīja un parādīja daudzas lietas, ko, manuprāt, diez vai sniedz tradicionālās tūrisma kompānijas. Jā, dzīvošana nebija gluži kā 5 zvaigžņu viesnīcā, bet mani tas netraucēja - tā taču ir Maroka. Arī saspiestā pārvietošanās man likās pilnīgi atbilstoša apkārtējai videi - vietējie paši, piemēram, pārvietojās bez maz vai piecatā uz viena pusmiruša mopēda un dzīvo nepabeigtās ēkās bez durvīm kopā ar 3 kazām. Ja tiek meklēts glamūrīgs komforts un un nemitīgi tradicionālie tūrisma galapunkti, tad drošvien labāk izvēlēties citus ceļojuma galamērķus vai citas kompānijas.
Jebkurā gadījumā, es esmu pret šādām referendumu rīkošanām un attiecību kārtošanām interneta vidē, kura tāpat jau pilna ar dažāda veida samazgām.

Lauris Kalniņš http://www.draugiem.lv/user/3124113/

E eksperteex 07.03.2012

Ja kaut kas ir ticis pārspīlēts vai pateikts nepareizi, tad uzraksties kas no tā ko es esmu teikusi ir nepatiesi, jo viss bija tieši tā kā es uzrakstīju. Varu galvot par katru savu uzrakstīto vārdu.
Ir forši ceļot netradicionāli, bet nav normāli grupai likt gaidīt savas bezatbildības vai mantkārības dēļ un vajag parādīt viesnīcu, ka tā nebūs laba, nevis tikai viesnīcas smukākās bildes liekot noprast, ka būs viss tīrs un kārtīgs, kā arī pateikt, ka nakšņošana būs uz grīdas lidostā un lidošana ar ryanair, jo pirms mana ceļojuma nekas tāds netika pateikts. Vienīgi bija epasts, ka būs starp lidojumiem jāpagaida pāris stundas lidostā. 14stundas ir pāris stundas?

Tas ir lēti likt te pozitīvās atsauksmes pēc Edgara pieprasījuma un arī pašam Edgaram rakstīt zem dažādiem vārdiem.

G GintaB 07.03.2012

Arī es esmu bijusi ar avantūristiem uz Maroku un varu teikt tikai to labāko. Viens no foršākajiem ceļojumiem, kāds piedzīvots. Avantūristi pilnībā attaisnoja manas gaidas! Bija viss, ko gaidīju no šāda ceļojuma - avantūra, piedzīvojums, lieliska kompānija. Ja ir vēlme izrauties no ikdienas, ierastā komforta, avantūristi pilnīgi noteikti ir viena no labākajām alternatīvām!

Ginta

J jurispiziks 11.03.2012

Arī es esmu bijis Marokā ar avantūristiem, un varu teikt tikai to labāko par organizatoru Edgaru, kurš gan noorganizēja visas solītās un paredzētās lietas, gan arī deva pietiekami daudz brīvā laika, lai kādreiz palaiskotos un atpūstos pludmalē vai dotos paša izvēlētā avantūrā (piemēram, vienu dienu es devos kopā ar vietējo marokāni ar īrētiem motorolleriem uz netālu pilsētiņu).

Tanī pat laikā, Edgars bija gatavs uzklausīt grupas dalībniekus un pielāgot visu vēlmēm "pasākumu grafiku" jeb programmu, vienlaicīgi respektējot visu viedokli.

Un Edgara gatavotās vakariņas bija lieliskas!
Vienā no komentāriem tika pieminēta braukšana taksī sešatā kā sliktā pieredze. Bet, manuprāt, tas tieši bija lieliski, un viena no Marokas ceļojuma odziņām! Nekur citur man nebija izdevies braukt plašā, vecā mersedesā ar smaidīgu marokāni pie stūres, kurš lauzītā angļu valodā stāsta par vietējo dzīvi, valsts iekārtu un apkārtni. Un sešatā tur brauc pilnīgi visos šāda veida takšos. Tā ka tā bija iespēja izbaudīt to, kā pārvietojas vietējie.

Ir cilvēki, kas cenšas visur atrast tikai slikto, sabiezināt krāsas un, kas zin - varbūt arī kādam speciāli ieriebt (tomēr tiešām ceru, ka tā tas nav), tādējādi padarot tikai sev grūtāku dzīvi. Bet nu ko tu padarīsi - kamēr pats nesapratīs, ka var arī citādāk, tikmēr nekas visticamāk nemainīsies.

Lai izdodas vēl daudzi forši un interesanti ceļojumi!

Juris Piziks
(ja kāds vēlas, droši varat rakstīt man draugos vai facebook, varu pastāstīt sīkāk par ceļojumu uz Maroku ar avantūristiem)

V vikings55 08.04.2012

Konkrēti ar šo tūrfirmu neesmu ceļojis, bet vispār ceļojis esmu ļoti daudz, esnu pabijis 5 kontinentos. Lasu komentārus un saprotu, ka tie dalās 2 nometnēs. Manuprāt, ceļojumi var būt ļoti dažādi, superkomfortabli un pat pilnīgi mežonīgi. Lai cilvēki paliktu apmierināti, vajag tikai VIENU - precīzu iepriekšējo informāciju.
Vajag informēt, ka brauciens būs ar sagrabējušu autobusu, gaidīšana lidostā aizņems 14 stundas, viesnīca būs jāmeklē pašiem, pārtikā būs tikai konservi, līdzi jāņem tualetes papīrs utt. ja šāda informācija cilvēku apmierina un ir zināma iepriekš, tad arī nebūs neapmierināto. Pats esmu šādā veidā ceļojis un esmu bijis ļoti gandarīts.
Citreiz esmu speciāli meklējis ārkārtīgi augstas klases apkalpošanu un to arī esmu saņēmis, un arī esmu bijis apmierināts.
bet, ja tūrfirma pirms ceļojuma dod vienu informāciju, bet realitāte ir pavisam cita, tad cilvēki būs nepamierināti.

AvanTurists 27.04.2012

Man tagad štruntīgi ar naudām, tāpēc jātaupa katrs lats. Tev vēl paveicās, vienu grupu te nesen vispār normāli apčakarēju. Uzrakstīju viņiem, ka viss būs labajā, bet īstenībā bija sūdā. Koju viesnīca un vēl es viņus iesēdināju Ryanair un no Kauņas mājās vedu ar busu, pats normāli paņēmu ļurgu un man viss pie kājas ko viņi te močī. Uzdevu vienam pa rīkli un arī pārejie apklusa.

Ar cieņu, AvanTūristu vadītājs,
Edgars Ivanovs

H Hannna 29.04.2012

Kas te notiek! Škic, prom, visi lingvisti un Endzelīna mazbērbi- rakstīšanas stila salīdzinātāji...
Ja ieguglējot avanturisti.lv, uzreiz neizlektu šīs sūdzības, nerakstītu. Bet te, skatos, vilhelms- experte ( visticamāk viena persona), nodarbojās ar diezgan neglītu kampaņu.
Šonedēļ atgriezos no Marokas ceļojuma. Pievienojoties augstākminētajiem pozitīviem komentāriem, varu apgalvot, tas viss bija- izteresanti maršruti, ēdieni, labu labie piedzīvojumi, attieksme, Edgara enerģija bija neizmērojama, un entuziasms apskaužams. Esmu diezgan bijusi sapakotos ceļojumos, kā arī braukusi šaurā lokā- lētās biļetes, auto noma, sveša zeme, viesnīcas, patīkami un mazāk patīkami pārsteigumi... Tāpēc šis salikums likās gana interesants, lai dotos šajā avantūrā. Un visu, ko vēlējos pajautāt, pajautāju, pirms devos ceļojumā. Saņemu no Edgara izmeļošas atbildes. Visu, kas programmā bija apsolīts, arī piedzīvoju. Nevienā posmā nevaru izteikt kaut niecīgu kritiku. Viennozīmīgi šis pasākums ir domāts brīvi domājošiem cilvēkiem, kas grib redzēt vairāk par standarta turistu, kam tas viss sapakotais jau apnicis. Es redzēju Maroku, kāda patiesībā ir- piecūkota, netīra, skaļa, ar fantastisku dabu, okeānu, sašmulētiem cilvēciņiem, nu tāāādiem kontrastiem! Skaisti! Mežonīgi! Karsti! Protams, cilvēkam, kurš jūtas ūberkruts, pagājis garām supernetto un lepni iesoļojis rimi, jo tur maize ir pāris santīmu dārgāk, bet viņš to var atļauties... nu tādam vēl par agru braukt uz Maroku. Jo tur patiešām, kā Āfrikā, ir baigi netīrs, bet domāju, ka Edgaram neizdotos tādu sterilo braucēju dēļ iztīrīt Taghazut. Tur vietējie jau pēc pāris minūtēm veiktu savus mazos mēslu izmešanas aktus. Tiešām rekomendēju doties šajās avantūrās, izstaigājot, izbraukājot, novērojot, komunicējot ar vietējiem, man "jumtu nonesa pamatīgi". Alegorijās runājot, ja varat atstāt mājās lūpukrāsas, matu lakas, buktētās bikses, baltos kreklus, tad tas ir jūsu ceļojums!
Ar cieņu pret visiem avantūristiem, Vineta