www.sudzibas.lv Ava Clinic Naudas krāpšana

Ava Clinic - Naudas krāpšana

Medicīnas iestāde nodarbojās ar naudas pelnīšanu nevis ar ārstēšanu.
Noskatoties reklāmu par mākslīgo apaugļošanu nolēmām kopā ar sievu turp doties. Paklausot ārsti ka bez mākslīgās apaugļošanas neiztikt , nolēmām piekrist šai lētajai procedūrai. Protams kā pirms jebkuras procedūras analīzes, vitamīni, zāles utt. Viss norit visai jauki, kā ārste izteicās- ideāla augsne mazulim. Kādu brīdi pēc operācijas apmeklējam savu ārsti, kur noskaidrojam ka nekas nav sanācis. Protams sievai asaras utt. Pats labākais ka daktere pirms operācijas apgalvoja ka viss ir ideāli pēkšņi savas domas ir mainījusi, un stāsta ka mums visi rādītāji ir visai vāji bijuši kamdēļ nekas nav sanācis. Teikšu kā ir man tanī brīdī gribējās iekrau......, bet nomierinājos. Ārste piedāvā veikt atkārtoti, kā jau iepriekš pa lēto, uz ko mes nepiekrītam.

Paiet gads un nolemjam atkārtot . Atkal viss ir ideāli utt. Ārste vel piekodina ka nekad nav bijis precedents ka ar otro reizi nesanāktu utt. Protams pēc nedēļas vecā dziesma.

Abas reizes kopā izmaksāja pāri pa 3000ls un rezultāta kā nav tā nav.

Nevienam neiesaku šo iestādi.

Q

K Karmena33 26.03.2014

Ari Dr .Lejins Gertrudes iela nav labaks.Vins ja nesanakprocedura pa lielu naudu ari, vispar neiet uz kontaktiem, visas med masas un sekretares melo, nesauc pie telefona.ARI IZSLAVETS, bet loti netaktisks ar pacientem.