www.sudzibas.lv Ava Clinic Bezatbildīga attieksme!

Ava Clinic - Bezatbildīga attieksme!

Neiesaku izmantot ava clinic pakalpojumus, jo attieksme ir bezatbildīga un vērsta, lai pēc iespējas vairāk naudas klients atstātu klīnikā.
Jau otro reizi vērsāmies šajā iestādē ar ļoti delikātu problēmu - grūtības ieņemt bērniņu. Ierodoties uz pieņemšanu pie dr. Babulas, izteicām vēlmi stāties rindā uz valsts apmaksātu mākslīgo apaugļošanu, jo zinām, ka atbilstam visiem rādītājiem, lai pretendētu uz to.
Pēc 5 mēnešiem nolēmu noskaidrot nacionālajā (valsts) veselības dienestā, kuri esam rindā, bet izrādījās – nekuri. Mēs nebijām pieteikti rindā, kas bija jāizdara klīnikai.
Dr. Babulas bezatbildīgas attieksmes dēļ, mūsu iesniegums nebija nonācis līdz valsts veselības dienestam, neskatoties uz to, ka tas bija galvenais kāpēc vērsāmies klīnikā! Uz pieņemšanu biju 2 reizes un neviens man neteica, ka man nav aizpildīti nepieciešamie dokumenti. Esam par 99% (nerakstu 100%, jo man nav pierādījuma – video, dublikāta) pārliecināti, ka nepieciešamos dokumentus, lai stātos rindā – aizpildījām jau pirmajā apmeklējuma reizē.
Zvanīju klīnikas vadītājai, kuras vārdu nezinu, un izstāstīju par radušos situāciju. Viņa stāstīja, kā notiek pieteikšanās šai valsts programmai utt. , un nemaz nemēģināja iedziļināties notikušajā. Man bija svarīgi saņemt viņas skaidrojumu par radušos situāciju, jo kā var rīkoties tik bezatbildīgi, neprofesionāli? Arī nemazums naudas atstājām klīnikā. Viņa nemaz neatvainojās! Solīja paskatīties manu kartiņu un atzvanīt nākamajā dienā. Zvanu gaidu jau 2 mēnešus!

I

V Veronika 26.03.2024

Ava klinik varu pateikt,ka Administratori saja klinika laikam neprot savu darbu,vairakas reizes man tika piestadits atkartots maksajums,kad teicu,ka jau esmu samaksajusi,vini atbildeja,haa vini redz kaut kadu neskaidru maksajumu,ne lai noskaidrotu maksajuma merkt,vini liek maksat atkartoti,un taa vairakas reizes,Tadel iesaku visiem saglabat maksajuma cekus.Dr.Brikune neko sliktu pateikt nevaru,bet ari sajusma neesmu.Man loti patika masinas attieksme,smaidigas,Info pasniedz saprotosi un ar pozitivismu.