www.sudzibas.lv AV Centrs Super remonts

AV Centrs - Super remonts

Nevienam neieteiktu remontus uzticēt AV Centra darboņiem, zaudēsiet laiku un nervus.
Pēc satiksmes negadījuma pieteicu KASKO, aizgāju uz BTA man piedāvāja remontu veikt AV centrs, piekritu. Nodomāju drusku iemīcītu bamperi un pāris plastmasas nav problēmas nomainīt.Vairākas reizes auto tika atstāts itkā uz remontu, nekas protams netika sataisīts, uz jautājumu kāpēc nekas nenotiek atbilde vienmēr viena un tā pati nederēja detaļa. BTA atbilde īsa- mums nav saistošas jūsu un AV centra savstarpējās attiecibas. Negadījums notika decembrī auto dabūju jūlijā.
Ja vēlaties problēmas-tad AV Centrs ir īstais

I

G Gatis 14.12.2010

Pēc veiktā remonta varēja "piesieties", tāpēc pēc kāda laika ar servisa pārstāvi vēlreiz apskatijām auto un no viņu puses nāca piedāvājums nepilnības novērst. Solīto 3 dienu laikā viss tika sakārtots un ar servisa darbu esmu pilnībā apmierināts. Mana pieredze ir pozitīva.

P panced 29.04.2011

zem tā paša jumta šobrīd cits uzņēmums - ēra auto, neiekrītiet atkārtoti