www.sudzibas.lv AV Centrs Nekvalitatīvs darbs

AV Centrs - Nekvalitatīvs darbs

Man šajā servisā veica automašīnas virsbūves remonta un krāsošanas darbus . Rezūltāts sekojošs, virsbūves remonta darbi veikti tik nekvalitatīvi, ka to pat var pamanīt pirmklasnieks . Piemēram, sprauga starp durvīm un pašu virsbūvi ir vismaz kādos trijos izmēros - nekā līdzīga simetrijai tur nav. Krāsotās detaļas atšķiras no oriģinālām daļām vismaz par 50%, citiem vārdiem sakot reāli krīt acīs.
Nevienam neiesaku šo servisu, ja to tā vispār var nosaukt.

R

J Jānis 16.05.2008

Drošvien puikām rokas trīcēja uz pohām.

X XXX 30.07.2008

Man arī sanāca tur labot autiņu. Nekvalitatīva apkalpošana, detaļas liek tikai lietotas un dažas pat jau saplīsušas (nomaina saplīšušu detaļu ar saplīsušu) un vispār attieksme pret klientu ir nievājoša.

J Juris 26.08.2008

Manu autiņu tur taisīja, esmu apmierināts, varbūt tapēc, ka neesmu jebanāts, un neprasu, lai no sūdiem uzcep garšīgu kotleti. Jaunam auto tikai liek jaunas detaļas, lai saglabātos dīlera garantija, ja Tev uzlika lietotas, tad pats saproti ar kādu miskasti brauc. Un kā vispār detaļas, piemēram, spārns vai durvis, var būt saplīsušas?

P Pēteris 07.07.2009

To kantori tak nevar par servisu nosaukt... Pēc kasko remonta nepārspīlēšu, ja teikšu, ka reizes 6 bija jāatgriežas servisā, lai novērstu nekvalitatīvi veiktos darbus, nemaz nerunājot par atrunām, ka kaut kādu detaļu nomaiņa neattiecas uz avāriju, kur tajā pat laikā ezim skaidrs, ka vainīgs ir serviss!

P panced 29.04.2011

zem tā paša jumta šobrīd cits uzņēmums - ēra auto, neiekrītiet atkārtoti