www.sudzibas.lv Autuhost Apkalpošana

Autuhost - Apkalpošana

Pastāstīshu par sho servizu,atbraucu lai salabotu lukturi-svida no iekšpuses,vajadzēja noņemt,izjaukt visu iztīrīt un salikt!Sakuma stāvēju blakus mana klātbūtne tika noņemts lukturis nekas nebija salauzts!Pec pāris stundām zvanīju vai ir gatavs ja viss ir kārtība,prasīju par naudām bijām runājushi uz vienu summu beigas sanāca vairāk,nu labi velns par to naudu!Atbraucu pēc mašīnas samaksāju prasīju čeku uz to man atbildēja ka vel jāpiemaksā jo tajā summa neietilpst čeks!Prasiju ka ka ar garantiju uz darbu tipa 3 meneshi,bet kronis bija viss lielākais kad pacelu motora pārsegu ieraudzīju ka salauzts kronsteinis uzreiz zvanīju,kas pa lietu kāpēc salauzts-īpašnieks atbildēja vins bija salauzts viņam esot nofotografets,bet viņi ari pashi salauza un pēc tam nofotografeja-tipa bija!nu pierādīt es nevarēju-skrobe par to ka nauda samaksāta un manta salauzta!ta ka ja brauksiet pie šiem vīriem pirms tam nofotografejiet visas detalas,lai var šiem iebazt deguna!

I