www.sudzibas.lv "Autovilla" Prasa samaksu par nenomainītām detaļām un darbu kas nemaz nav darīts!!

"Autovilla" - Prasa samaksu par nenomainītām detaļām un darbu kas nemaz nav darīts!!

Nekad nedariet tādas kļūdas un nedzenat savu dzelzs rumaku remontēt uz Sia"Briliants" autoservisu "Autovilla", tur plēš naudu par neizdarītiem darbiem, izdomātām vainām, esmu šajā servisā remontējis savus trīs auto un katru reizi kad pieķeras klāt pie autiņa atskan zvans, "zini ir baigā problēma, bez tās vainas ir vēl kāda un lai salabotu to ir jāsalabo arī tas", sākumā muļķīgi tam arī ticēju, bet pēc pēdējās reizes kad manam auto it kā bija nobiris zobsiksnas spriegotājs, kuru protams nomainīju nobraucot 500km, šī zobsiksna aprāva motora mūžu!!(rodas jautājums kas tika sataisīts par 45ls?)
Kad motors tika savests kārtībā(protams jau citā servisā) atklājās kad sadalītāja vāciņš un svečvadi par kuru nomaiņu pirms tam skandēja servisa "Autovilla"darbinieki, paskaidrojot kad redz sadalītāja vāciņš ir ieplaisājis un jāmaina ar steigu un kad pie viņiem tas prieks maksā ap 100ls(nolēmu gan pagaidīt un uzreiz nemainīt), tiesa kā izrādijās pat ar mikraskopu nekādu plaisu nebija iespējams saskatīt, šo sadalītāja vāciņu vajadzēja tikai un vienīgi izslaucīt un tas maksāja apaļu 1ls!!!
Takā esat moži un neuzķeraties uz šo krāpnieku kantori!!!

E

J jānis 29.01.2011

Ja pats neproti, vai negribi smērēt rokas, tad maksā, jo vairāk, jo labāk!!

E Edvins 29.01.2011

Pašam nav ne laika ne vietas skrūvēt auto!!!

A Andrejs 29.01.2011

Cilvēks uzraksta pamatotu sūdzību, objektīvi to izklāsta un uzraksta saprotamā valodas stilā. Ieteikumu vietā birst ķengas un prieks par otra nelaimi. To var viens otram darīt tikai latvieši. Tiešām priecē vidusmēra latvietis - īsts nabags, bet toties kārtīgs lietpratējs un rīkļu rāvējs.

I ivars 25.02.2011

ar kaadu auto juus braucat, ja driikst zinaat?