www.sudzibas.lv Autovieta Slikts Serviss, mistiskas cenas

Autovieta - Slikts Serviss, mistiskas cenas

Iemetīšu akmeni šī kantora dārziņā. Bija nepieciešamība veikt remonta darbus savam E30, mārketings un `itkā` laba reputācija šai iestādei E30 sabiedrības vidē eksistē. Lābakus darboņus nezināju. Zināju ka cena darbam nav zemā līmeņa, bet izspriedu ka ja ir zināms, tad uzmest un bojāt reputāciju neies, sliktākajā gadījumā darbs ja nebūs izdarīts izcili atbilstoši cenai, tad vismaz labi.
Nē, darbs izdarīts smagi viduvēji, vietām slikti, un ilgstoši potenciāli bojājoši automašīnai.
Uzskaite kas sačakarēts:
-Metinātas aizmugurējās arkas (šeit metinātāji kamer auto nostāvēja pie šiem nomainījās divreiz) un abās pusēs ir uztaisītas buktes nemākulīga darba dēļ.
-veikti grīdas metināšanas darbi, smērēta viņu mastika virsū tik labi ka aizsmērētas ūdens notekas. Būtu pavizinājies ilgāk un auto pagalam.
-Aizmugures lampas slikti ieliktas atpakaļ- tagad krājas iekšā ūdens.
-bagāžnieka kabatas tizli aizsmērētas kur bija rūsa, rupji sametināts un notekas caurules neieliktas vietā, kā rezultātā lietus laikā kabatās bija ūdens. Vispār stūlbums, cik grūti ir trubiņu uzmaukt uz plastmasas?
-domkrata pacelšanas vietas pie sliekšņiem slikti sametinātas, tagad izcila vieta kur krāties dubļiem un korozijai
-Sacūkāta rezerves riteņa vieta- kaut ko metinājuši un pieķēruši klāt, saprotu, bet varēja ar savām kosmosa cenām pēc darba kailajam metālam vismaz grunti uzpūst
-Bremzes atgaisotas briesmīgi slikti, pedālis vēl mīkstāks kā pirms (tas jau senāks viņu darbiņš, bet gribējas pieminēt)
-vienā pusē kur ārējā arka būtu jāsalaiž kopā ar iekšējo, vispār nemaz nav centušies un metāls nesaskaras un neko neteica. Nu totāls fui.

Komunikācija vāja, pārādās beigās vēl kaut kādi sagatavošanas darbu cipari?

Kopumā, cipars bija liels, darbs izdarīts ne līdz galam un smagi viduvēji. Ja nebūta man normālā iestādē visu grīdu nokasījuši līdz metālam, nezinātu ka ūdens nevar tikt ārā.
Citiem ir sabojājuši krāsojumu blakus auto ar fleksi ākstoties, krāsa un logi matēti vienā pusē.
Vienreiz arī vajadzēja vējstiklam gumiju jaunu, cilvēks kas zina Autovietas darboņus pazvanīja, gumija 5 eur. Aizbraucu pakaļ, man pasaka 15 EURO!
Ja kāds no šīs iestādes šo izlasīs, tad ganjau varēs atkost par kuru auto rit runa.
Šīs iestādes vienīgais relatīvi pozitīvais punkts ir ka šie uzpērk auto detaļām, un līdz ar to klāsts ir gana plašs. Itkā. Nes smaka pēc potenciāla nākotnes pseido-monopola.
PS. Kāpēc es tad neeju lamāties uz Barona ielu? Pagājis pusgads, auto tikai nesen tika sākts taisīt un pabeigt Autovietas puspakaļas darbus kurus ir jānovērš steidzami, tagad ik pa dienai tik uzzinu šo rūķīšu darbiņus. Apakšbikšu rūķi vairāk, jo paklausoties citos cilvēkus atsauksmes ne tās labākās. Protams, visus apmierināt nevar ideāli un kaka gadās, bet nu vismaz izstāstīt līdz galam un !paprasīt ar attiecīgu ciparu!, nevis p*st sēžamvietā.
Uz kompensāciju no šī miesta neceru, tik vēlos lai citi neuzraujas uz šiem haltūrētājiem.

E Eduards 21.10.2020

Jaa esmu saskaaries ar sito kantori - cenas kosmosaa ... mazs piemeers prasa par bampera stiprinaajumu naanaa 15€ nepirku... atradu jaunu polu pa 4€ ,buutu 5-6€ noteikti nopirktu no viniem. Kaa arii nopirku preks e30 miglas lukturu sleedzi salonaa , kurs nestraadaaja !