Autovadītāji autobusa Rīga-Olaine - autovadītās

Daudzi autovadītāji maršrutā Rīga - Olaine ļoti agresīvi reaģē kad kāpjot autobusa uzradu mēneša biļeti, nevaru saprast kāpēc? Vai tad skaidro naudu viņi sev kabatā liek? Kāpēc tāda attieksme? Par mēneša biļeti arī ir samaksāta nauda.

_

N neKārtībnieks 19.03.2014

Uzprasi. Sūdzību vari uzrakstīt, pajautāt nevari? Piezvani maršrutu apkalpojošajai firmai izklāsti situāciju, saki, ka jūties apdraudēta.
Nu diezvai tev kāds te atbildēs kāpēc šoferīši tādi agresīvie :) varbūt tu kautko dari nepareizi, ar nepareizo kāju kāp autobusā vai bāz to savu Biļeti tam krānam sejā, paprasi, ko viņš tāds nejaucenis, tas šoferis.

R Ritvars Zēbergs 12.11.2018

Rīga - Olaine
Autobusa šoferis kārtējo reizi neatdod biļeti . 8:34 no Rīgas . Katram otrajam neizsniedz biļeti Vis drīzāk naudu par biļeti bāž kabatā. Reiss nr 5034101 Vadītājs 33978 Attieksme drausmīga tantiņa ar ratiņiem kāpj autobusā cik ātri vien ir iespējamsvšoferis nogāna no galva līdz kājām ar pamatīgām rupjībām .