Autotransporta kompānija ''Sarkandaugava'' - Attieksme pret autovadītājiem

T.I.R.autovadītāji-kolēģi!!!Neuzķerieties uz šīs firmas darba piedāvājumu!tel-28481890, 29481890, tā ir viena un tā pati firma, kura jau no janvuāra beigām meklē sev autovadītājus!!!sākumā vajadzēja pat garantiju no iepriekšējās darba vietas, tagad jau vairs nevajag, redzams, ka''LOhU'', kuri gaida savus''apsolītos-500.Ls''mēnesī, ir palikuši stipri mazāk!!!Īstenība ir daudz savādāka, nostrādā mēnesi, vai divus, šefiņam nav naudas, vari tīties!!!ja esi lielāks lohs, vari paklausīties solījumos, un vēl nobraukt mēnesi, un tikpat gudrs tīties!!!Tagad patiesība ir ļoti skarba...Kolēģi, lūdzu ievietojiet šajā portālā arī savu pieredzi par šādām firmām, lai citi netērē velti savu laiku un nervus, un lai šādiem šefiņiem zūd sajūta, ka visu laiku aiz sētas kustas''JAUNAS CEPURES''!!!

J

R Raivis 07.08.2009

Tak nolej diizeli cik vari un tin projaam, ja vins ko dirs tad pasaki, ka savu algu izneemi diizeldegvielaa

M Marija 08.08.2009

Спасибо за информацию

A Aivars. 21.10.2009

SIA SEVL Ari tā pati problēma.