www.sudzibas.lv Autotransporta direkcija Ja Tu esi Latvijas Republikas pilsonis bet nevar dabūt Taksometru apliecību

Autotransporta direkcija - Ja Tu esi Latvijas Republikas pilsonis bet nevar dabūt Taksometru apliecību

Tas ir joks! Es esmu Latvijas pilsonis, mana dzimšana vieta Rīgā, šodien es biju Autotrasporta direkcija gribēju dabūt taksometru apliecību. Un ko jūs domāt? Es ne dabūja vispār ne ko. Tāpēc ka tev vajag uzrādīt dokumenti par valsts valodas zināšanu 😂😂😂 bet ja tu esi no Ukrainā, tev nevajag ne ko! Ļoti forši! 😂

Atbilde no Autotransporta direkcija Support Pārstāvja atbilde 16.08.2022

Saistībā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumu un valdības lēmumu no šā gada 12.marta Ukrainas iedzīvotāji reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos var izmantot bez maksas (7. panta 8. punkts).

Savukārt 16. panta 4. punkts nosaka: lai reģistrētu Ukrainas civiliedzīvotāju Autotransporta direkcijas uzturētajā taksometru vadītāju reģistrā kā personu, kam ir tiesības vadīt transportlīdzekli pasažieru komercpārvadājumos ar taksometru vai pasažieru komercpārvadājumos ar vieglo automobili, nav izvirzāmas prasības par valsts valodas zināšanām, kā arī pienākums pierādīt, ka attiecībā uz personu nav reģistrēts vadīšanas tiesību aizliegums, ja vadītāja apliecība izsniegta ārvalstī.

T

B Bez_vārds 16.08.2022

Loģiski, sāc pierast. Nu negrib te krievus, kad to sapratīs? Visi grib no viņiem būt tālāk un tikt vaļā...,a šie jau to nesaprot, visur grib iefiltrēties. Darbavietās arī nedrīkstēs runāt krieviski. Beidzot pasaule sāk palikt modernāka, savādāk tāda jušana, ka vēl joprojām esam psrs, ka nekas neuzlabojas un krievi te jūtas kā pilsoņi. Arī tu esi te iedzimis, jo pa krievu laikiem atbraukuši esat, tātad iebraucēji, a tas ,ka te piedzimi tas ir tikai negadījums, jo māte dzemdību laikā nebija savā tēvzemē, nedavilka līdz aizbraukšanai. Vienkārši ir jāpierod pie jaunas pasaules kārtības, ja kas nepatīk, viegli tiksi uz savu pamatnācijas valsti. Tā, ka izlem pats.

о Осуждаю 16.08.2022

Где-то это уже было, лет 80 назад...

A AssNazis 16.08.2022

Pareizi dara. Mums arī darba vieta, diezgan liels kantoris un visus CV, kur tu esi krievs, lai gan Latvijas pilsonis tiek ignorēti.

T top20 16.08.2022

Bet es esmu Latvietis, un es vispār nesaprotu kāpēc man vajag kaut ko kādam pierādīt? Nu vispār nesaprotu. Es dzīvoju Anglijā 9 gadi, un tagad es dzivo Latvijā. Par 9 gadi dzīvošana Anglijā, man nebija ne kādi problēmas ar darbu, zinu es vaj nezinu angļu valodu! Tas ir pareizs, un zini kāpēc es tā domaju? Tāpēc ka ļoti daudz cilvēki sāka mācīties angļu valodu, bet ja tu nezinu valodu tas ir nav problēma! Kāpēc Latvijā vis ir ne ka ES! Dažādi mani draugi dzivo Vācijā un tur strāda, viens no draugiem ziņa Vācu valodu, otrais nezin vispār.

Good Intentions 16.08.2022

Ej strādā darbu, kur tev to nevajag apliecinājumu. Pats piesakās, kur viņa ir vajadzīga un pīkst, kā tāda lupata. Smadzenes nav vai kur problēma nolikt?

Good Intentions 16.08.2022

Man radiniece nepilsone nolika. Kur problēma?

K KM Trade 16.08.2022

Runa iet par to absurdu kad Latvietim jāpierāda kad viņš māk runāt Latviski

Good Intentions 16.08.2022

Kur problēma to izdarīt? Ja vienīgi reali neproti vai smadzenes par īsu nokārtot eksāmenu.

Good Intentions 16.08.2022

Mums te arī ir dzimuši latvieši, kur nejēdz latviešu valodu.

A AssNazis 16.08.2022

Ja tu esi Latvietis, tad tev nebūs problēmas ar latviešu valodu. Tu esi Latvietis tikai uz papīra, asinis tu vienmēr būsi krievs

T top20 16.08.2022

Tas ko es mēģināju izskaidrot, bet ne visi cilvēki saprata. Paldies tevi par saprotu.

о Осуждаю 16.08.2022

Что бы латыши спорили кто из них больше латыш - такого я еще не видел :D

A AssNazis 16.08.2022

Ja vien tavi vecvecāki nedzīvoja Latvijā pirms pirmās krievu okupācijas, tad tu esi latvietis uz papīra. Tu ar lielāko prieku atbalstītu, lai Latvija būtu krievijas sastāvā. Takšto sēdi un ēd kremļa propogandu tālāk.

G give me my service 16.08.2022

Жара тут ))) Они даже между собой разобраться не могут )))

A aicis24 17.08.2022

Daudzi te nesaprot sūdzības jēgu. Problēma te ir tāda, tu esi tīrs latvietis, pat nemāki citas valodas, kā tikai latviešu valodu. Teiksim tev ir jau 40 gadi un izdomāji, ka iesi par taksistu strādāt. Pieņemsim, ka tev ir vidējā izglītība un tu tos papīrus esi pazaudējis gadiem ejot. Tātad aizbraucot uz Autotransporta direkciju, lai dabūtu to takša kartiņu, viņi tev nedod, jo nevari pierādīt, ka esi latvietis. Tas ka pasē rakstīts, ka esi latvietis un Auto direkcijā runā ar darbiniekiem latviski, tas neder, tāds ir tas absurds. Tad vismaz viņi varētu uz vietas tajā Auto direkcijā prasīt aizpildīt, kaut kādu testu.

T top20 19.08.2022

Ja, tieši tā! Bet ja Tu esi no Ukrainā tev nevajag neko. Tas ir absurds! Jūs to varat nolasīt ATD mājas lapa 😅😂