www.sudzibas.lv Autosun Sūdīgs meistars

Autosun - Sūdīgs meistars

Aizvedu taisīt savu auto. Tecēja eļļa no motortelpas. Pirmoreiz džeki sataisa, it ko OK. Tās pašas dienas vakarā sāk tecēt atkla. Aizvedu otreiz, teica, ka vainīgas blīves, nomainīja tās. Nepaiet divas dienas, ka tek atkal. Nu sorry, ja nemāk sataisīt, tad vairs arī nevedīšu. Arī pārējiem iesaku vispirms padomāt pirms vedat pie "Kvalitatīvā cenu līdera".

K

V Valdis 12.03.2011

Es domaaju, ka kibeles ir ar visiem, bet nu mani ljoti apmierina shis autoserviss un ar skati jau nav probleemu jau otro gadu!!!Pazinjas ar neko sliktu nestaasta!!!

P PRTG 14.09.2012

2011. gads uzņēmumam vai vismaz man kā klientam bijis neveiksmīgs. Kondicionieri laboja 3 reizes ar negatīvu rezultātu, nomainītais gultnis sāka gaudot jau pēc 3nedēļām, uz garantiju nomainītais pēc gada un viena mēneša. Tas, protams, ir jautājums arī par jaunu detaļu uzticamību vispār, bet tad nevajag solīt, ka 2gadus ies bez problēmām. Patreizējie īpašnieki veļ vainu uz iepriekšējiem, un norobežojas no jebkādam saistībām. Pārejot uz jaunu uzskaites sistēmu, klientu dati nav pārnesti, attiecīgi garantijas saistību pieteikšana, ja neesat saglabājis kvīti var neizdoties.

Novēlu vairāk veiksmes un drosmi atbildēt par iepriekšējo īpašnieku kļūdām.

J