www.sudzibas.lv Autospils Nekompetence

Autospils - Nekompetence

Serviss iespaidīgs (telpas,pacēlāji utt...bet tikai vizuāli!)(slāvu valodā saucas Sharaskina kantora)Attieksme un serviss zem jebkuras kritikas!!!Atbraucot ar MAZDA 3 aizdedzes problēmu salidzinoši atri secināja defektu,nepieciešama startera maiņa(150eur apmaiņā pret veco)OK. piekritu,pēc 24 stundām,korekcija...tas neder,vēl 24 stundas un 250eur.atteicos!uzlika veco atpakaļ,paņēma 35eur(diagnostika un kaut kāda vada lodēšana)atbraucot mājās secinu ka motortelpā trūkst dekorotīvo elementu(motora dek.pārsegs)Uz jautājumu kur ir?boksā smaidīgi mehi dzer kafiju un uz galda mētajas arī mana detaļa...bet ne lūdzu ne atvainojiet...........kaut kā nesanāca(laikam par prastu tik glaunam servisam)

R

covax 07.10.2015

ŠEIT? Lauku iela 9, Salaspils?