www.sudzibas.lv Autospils Krāpšana, slikts serviss

Autospils - Krāpšana, slikts serviss

Neiesaku Sia Autospils autoservisu Salaspils lauku iela 9! Pirmkārt klientu vertē pēc izskata (ja ieradīsies uzvalkā, tad tev kājas laizīs, ja darba drēbēs-par muļķi pataisīs un vel apčakarēs!) pats izjutu šādas situācijas 2 reizes 2 mēnešu laikā. Otrkārt, pirms reķina apmaksas pārliecinieties par tā summas atbilstību īstenībai, jo patīk pielikt par to, ko nav izdarījuši-nomainījuši. Treškārt-personāla attieksme graujoša! Mašīna tā arī netika sataisīta un kamēr nauda nav pārskatīta (viņi saņēmuši savā kontā) tikmēr mašīnu neatdod, kaut reķinu uz rekvizītiem izraksta. Kamēr braucu pusstundu pēc skaidrās naudas, lai pēc iespējas ātrāk dabūtu mašīnu ārā, rēķins pusstundas laikā pieauga par 100 eur!
Līdz ko skandāls uztaisīts, tā tie 100 eur no reķina pazuda!
Nekad vairs nedošos uz šo servisu, kā arī brīdināšu visus savus draugus, radus, paziņas! Cienījamais sia autospils jūs mani kā klientu esat zaudejuši! Un visticamāk arī vel daudzus citus zaudēsiet!

Brīdinu visus, esiet uzmanīgi ar šo autoservisu!

T

Работяга 21.05.2017

Ja tiesam! Ja jutat ka jus cakare prasiet ceku un pec tam tikai nemiet masinu..

Kolta 21.05.2017

Skarbi, bet jāsaka, ka vīrieši uzvalkos ir tiesām ļoti eleganti un pievilcīgi

A Aigars K 21.05.2017

Es esmu novērojis, ka pedējā laikā vispār autoservisi ir zaudējuši kaunu un cilvēcību, tāpēc ja gadās doties uz kādu servisu, saģērbjos kā "losis" un arī servisā tēloju "losi" tad klausos, kādus pekstiņus man mēģina sastāstīt, cik briesmīgi liels un sarežģīts remonts ir jāveic manai mašīnītei un cik daudz naudiņas tas maksās... Mani tas tiešām kolosāli uzjautrina, ņemot vērā, ka man ir augstākā tehniskā izglītība un pats esmu nostrādājis autoservisā 8.gadus es zinu kas un kā automašīnai ir jādara, cik laika tas var aizņemt un pirms došanās uz servisu es jau iepriekš noskaidroju jaunu detaļu izmaksas veikalā. Noklausījies kādu "ārstēšanu" meiseri piedāvā veikt manai automašīnai es vai nu nolieku tos pie vietas ar reālajiem faktiem un cipariem, vai pārāk lielus "stāstītājus" sūtu ratā un remontēju savu braucamo pats, kaut laprātāk brīvo laiku pavadītu savādāk.

TasEsLV 22.05.2017

Padalies ar info kur mazāk stāsta pekstiņus, ja info ir pareizs. Labprāt autiņu taisītu pie tevis ieteiktiem servisiem. Jo pats taisiju servisā kur plēsa 400 eur+ par sīkumiem un pēctam pie privāta cilvēka kuram ir savs mini-serviss nekad rēķinu lielāku par 40 neredzēju un biju pārsteigts. paga ko? nav pat 100?

A Aigars K 22.05.2017

Diemžēl pašlaik strādāju citā sfērā un pat savu auto laprāt būtu dzinis apkopei uz servisu ja atrastu kādu kuram var uzticēties.

O Olga Zablocka 24.09.2018

SIA Autospils man paliidzeeja saremonteet masiinu pa divam dienaam.Nekaadu lieku naudu neprasiija, iedeva kviiti un ceku.Cenas esot adekvaatas, parbaudiiju to gan zvanot veikalos, gan citos servisos.Esmu loti apmierinaata un pateiciiga viniem.Un pret klientu esot loti laipni. Liels Jums paldies, ja lasat manu atsauksmi! Olga. :)