www.sudzibas.lv Autoskolas izvēle Palīdziet ar padomu

Autoskolas izvēle - Palīdziet ar padomu

Sveiki! Gribu vasaras mēnešos (pēc iespējas ātrākā laika posmā) nokārtot tiesības. Kuru autoskolu jūs ieteiktu? Runāju tikai latviski, tāpēc būtu svarīgi, lai instruktori/pasniedzēji runātu valsts valodā un arī lai apmācību varētu iziet pēc iespējas ātrāk un efektīvāk. Ko jūs ieteiktu?

K

I inguna 24.05.2010

'Draugu autoskola" iesaku, pati mācījos, pabeidzu un viss bija ļoti labi gan teoriju pasniedz saprotami un arī instruktors labs. Nenožēlosi, noteikti iesaku.

J jaja 24.05.2010

vanags

B barbara 25.05.2010

atkarīgs no tā, kurā pilsētā vēlies mācīties.

I Ingus 26.05.2010

The Best autoskola ir KURSA Ventspilī !!!

D Draznjilka 26.05.2010

Paši rakstam, paši atbildam, ha ha ha, kā tad Draugu autoskola, pati pabeidzu, ew, jūs smieklīgie āksti no Draugu skolas, beidz tak blefot, nu ir taču sen zināms, ka paši sev rakstus rakstiet, ir tik slikti, ka nenāk neviens pie jums mācīties ? Sen jau Rīgā par jums smejas, fuuuuj !

N noverotajs 27.05.2010

Draznjilka:
Un tu pats? gadījumā nesi tas dirsējs no citas autoskolas, kas citiem bedri roc? Nekas, tu man jau gandrīz rokā - atmaskošu, tu jau manīts ar komentāriem pie vairākām autoskolām...

(shis komentars nav saskanots ar draugu autoskolu)

P pretisaule27 28.05.2010

Liepājā veiksmīgi var iegūt tiesības AivaraAutoskola!
www.AivaraAutoskola.lv

A aliina 30.05.2010

Pašreiz mācos autoskolā Kristīne, Rīgā.Un esmu ļoti apmierināta.
Sieviete instruktors, kas jau man patīk, ka nav kkāds vīrietis, kurš kā kas bļaj vai spiež pa bremzēm.
teoriju arī mācoties klasē valda forša brīva atmosfēra..paskaidros kamēr pieleks :D un cenas arī lētas.. man patīk;)

A Arsēns 31.05.2010

Autoskolu pašreklāmas lappele ... Varbūt Aivars, varbūt Kristīne ??? Kurš nu ievilks savos tīklos ? Nu tizli taču - sūdzību portālā, bet nu pa brīvu tomēr, kautkas kautkam jau uz pēdām, gatavais CIRKS ! Tjipa- izmisuma teātris ...

K Kate 02.06.2010

Paldies par ieteikumiem!
atbilde uz Draznjilka: šo jautājumu ievietoju vnk lai uzzinātu ko vairāk no cilvēkiem par autoskolu kvalitāti, neesmu saistīta nekādā ziņā ar autoskolām un atbildēt pašai uz savu jautājumu būtu vairāk nekā infantīli...

Paldies par ieteikumiem un lūdzu, ja kādam ir vēl kāds ieteikums (tā var būt arī sūdzība), lūdzu nekautrējieties rakstīt! Galvenais - nokārtot pēc iespējas ātrāk un Rīgā! Varbūt kādam ir zināmas autoskolas Rīgā, kas piedāvā ļoti efektīvus intensīvos kursus?

S Santa Šķila 16.08.2014

Es pabeidzu autoskolu krustojumi.lv, varu teikt tikai to labāko gan par teoriju, gan par braukšanu, nekādas gumijas stiepšanas, tiesības ieguvu divu mēnešu laikā! Uzskatu, ka tas ir diezgan ātri, ņemot vērā to ka sāku no nulles.

L Lelde11 28.04.2016

No savas puses varu ieteikt autoskolu http://autoskola-eksperts.com/ . Viss bija ok! Aktīvi mācoties dabūju tiesības apmēram 2 mēnešu laikā. Teorijai viņiem forša pasniedzēja. :)

A Anna Fedorova 07.08.2017

No savas puses gribu teikt ka loti neapmirinata ar autoskolu KURSA.Pati esmu macijusies tur un loti nozeloju.Paskaidrosu kapeec.Viniem nav instruktori man brauksana bija 1 reizi menesi tas ir normali?