Autoskola "Vanags"

Autoskola"Vanags"- v dekabre vo vremja akcii zapisalisj v etu shkolu, zaplativ 14,80Ls i poluchiv 10% skidku na teoriju. Zanjatija dolzhni bili nachatsja 21.01, v sluchae esli naberetsja grupa, obeshali pozvoniitj, ne pozvonili. Pozvonili sami 23.01, a zanjatija uzhe bili. Eto pervoe. Vtoroj sjurpriz ot etoj firmi- lishili 10% skidki, kogda na 3 zanjatie mi xoteli zaplatitj. Okazivaetsja uzhe pozno, nigde o srokax oplati i dejstvija skidki ne bilo ukazano v dogovore. Ochenj neprijatnij osadok ostalsja ot etoj firmi. Odnoi rukoj dali skidku, zamanili, drugoj ee zabrali. Obuchenie prodolzhaetsj, vot i zhdi, chto oni eshe vikinut. Kstati, za medicinskoe obuchenie nado eshe zaplatitj 15Ls, xotja v dogovore eto ne ukazano, kak i u nix na saite. Otkazatsja ot nego neljzja. (xotja uzhe estj kategorija "B")

J Janis 07.04.2006

Man bija vel tizlak-"Mustangs" autoskola-tur ir vel sliktak-teoriju maca amatieris-instruktors, kuram masinas pasam nav!!! Skolas eksamenaa, B kategorijai, ir 60 jautajumi-jaa, normali-bet tajos ir veci jautajumi, kuri ir nemti no vecajaam CSDD gramatam PIRMS 1998 gada!!!!!!! +EKSAMENAA man dod jautajumus, kuri ir jazin D kategorijai!!!! Ja gribat sajukt prataa-ejiet uz "Mustangs" autoskola!!! Ta ir skola mazohistiem!!!!

V Vix 05.01.2008

Par autoskolu "Vanags" tikai labas atsauksmes!
Pats beidzu sho skolu, vieniigais knifs, laiciigi jaapierakstaas uz brauksanu un jaadabuu parakstiita graamatinja, savaadaak par katru nokaveeto meenesi dabuusi maksaat 5 Ls, kad kaartosi teorijas eksaamenu. Bet tas ir shtrunts saliidzinaajumaa ar citaam autoskolaam (piem Fortuna, Favoriits - krievukantori, lai neapvainojas krievi, bet fakts).
Kad rakstaties uz braukshanu paskataties arii instruktora statistiku csdd maajaslapaa un ja no valsts gribat dabuut atpakalj liidzekljus ta prasiet stingraas uzskaites chekus.
Bet skola super, baigi labie pasniedzeeji un attieksme, protams pasam arii nevajag buut bremzei, vieniigais miinuss telpas mazas vismaz Briiviibas ielas kantorim, bet to var pieciest labaa kompaanijaa.
Un veel bija gruuti atrast iistaas durvis, gandriiz aizgaaju pie konkurentiem maaciities, jo uz durviim maza ziimiite Vanags :)

E Egita 05.05.2008

laba skola!! un laba teorijas skolotāja-Ingūna Dadeika :)

S sola 21.01.2009

ta nu gan nav taisniba, ligumos nav tadas lietas minetas jo tas jasaprot katram idiotam, ka to maksa arstam un nevis skolai, un daudzi pazinas macijas vanaga, un tur ja dokumenti ir derigi tad nav jaiet otreiz nekadas komisijas nekas.

M Marina 18.08.2009

pati tur macijos, nekadu problemu nebija...a instruktors nezinu vai vins tur vel strada, arnis vaivods...super intruktors...vienmer paskaidro kludas, nekad nepaukstin toni, mierigs...un saprotoš

L Luuuuuu 11.01.2017

Varbut 2009 gadā tā bija,nu 2017 gadā neiesaku viņu.Nav mierīgs.Saprotoš?nu ja pēc nodarbībām man jāraud nu tad diez ko nē.Mēs taču mācamies no sākuma,priekš mums tas viss ir jauns.Ja reizēm nedzirdēju stresā ko viņš teica,un ko viņš?Kāda jega tev no manis,varbut man vispār izkāpt?Kam es tev?Var pacelt arī balsi.