J juris 20.06.2009

Ne tajā mājaslapā ierakstīji. Te izsaka sūdzības, nevis vēlmes!!!

A aliass 20.06.2009

Tu laikam gribi te klačas par viņu ievākt????:))))

A Autovaditaja 21.06.2009

Varu vienigi teikt labus vardus par instruktoru Mari Znotinu, jo macoties pie vina visus eksamenus nokartoju ar pirmo reizi!

E Estere 21.06.2009

Ak, jēēē, un tā ik katrā portālā uzrodās pa pārītim aunu ar provinciāliem jautājumiem... ehhh... jā, jā, klačas mani interesē, jā... tieši tā... :/

N Nepe 03.08.2009

Ežuks. Es arī mācos tieši pie M. Znotiņa un, jāsaka, laikam beidzot būšu iemācījies normāli braukt ;) Redzēs vēl kā ies eksamenā.

J Jānis 24.08.2009

Zinu to instruktoru ljoti labs instruktors.. iemaaciija labi braukt un eksaamenu ar pirmo noliku... :) super...

A Autovaditaja 30.08.2009

Nepe.Loti, jau velos uzzinat, ka Tev veicas eksamena?Ja vel neesi lidz vinam ticis, tad velu veiksmi!!!

L Lelde 11.09.2009

Jā, varu tikai piekrist par minēto instruktoru M. Znotiņu, pacietība un mierīgums ir viņa stiprā puse!

E elvis 16.06.2011

http://www.youtube.com/watch?v=wmt44dAevsQ&NR=1 labais

A Anita 19.09.2011

Man ar pasniedzēju un instruktoru neveicās šajā skolā!
Neiesaku šo skolu! Instruktors Agris Mazurēvičš īsts naudas sūcējs kā putekļu sūcējs, kad uzdevu kādu jautājumu, viņa atbiklde bija ļoti neiecietīga, teica, ka man jālasa teorija, lai gan teorija jau sen bija nolikta CSDD, nobraucu pie viņa 4 mēnešus, bet jēgas nekādas tikai velti notērets laiks un nauda. Tad nomainīju autoskolu un instruktoru, problēmu vairs nebija! Ejiet uz CRESCO, pec meneša tiesības jau bija kabatā, visu ātri apguvu un iemācījos.

T Tigu 11.03.2017

Par Žavneru neko neesmu dzirdējusi, bet kā profesionālāko Vanaga instruktoru rekomendēju Māri Znotiņu.