www.sudzibas.lv Autoskola Presto Administratīvie izdevumi

Presto autoskola - Administratīvie izdevumi

Nokļūdījos un iemaksāju autoskolā presto depozītu - naudas summu kas pārsniedza nepieciešamo summu par 40 eur. Kad sapratu ka esmu nokļūdījies vērsos ar iesniegumu par naudas atgriezšanu. Autoskolas atbilde - atbilstoši līguma nosacījumiem, par naudas atgriešanu no presto.lv depozīta autoskola ietur administratīvu komisijas maksu 25.00 eur apmērā (līguma punkts 2.12/2.15.) . Ņemot vērā šo komisijas maksu, autoskola var jums atgriezt tikai 15.00 eur uz bankas kontu...
Līgumā tiešām minēts ka naudas "atgriešanas pakalpojuma" administrēšana izmaksā šim uzņēmumam - 25 eur.
Es pats esmu uzņēmējs darbojos vairum un mazum tirdzniecībā un ļoti labi saprotu, cik maksā šādu finanšu operāciju "administrēšana". Manā uztverē tas ir pilnīgs absurds un cilvēku neuzmanība var nest labu papildus peļņu šim uzņēmumam. Esat vērīgi un precīzi rēķiniet, cik liela naudas summa būs nepieciešama mācībām!

03.02.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 09.02.2022

Jūsu pats norādot to, ka kļūdījāties 2x - nelasījāt līgumu (parakstot līgumu piekritāt visiem tā punktiem, ne tikai visiem Jums izdevīgajiem punktiem), kā arī nepareizi pārskaitījāt. Tas ir pilnīgi nekorekti. 90% uzņēmēju savā dzīvē ir neveiksmīgi, tāpēc tas, ka esat uzņēmējs vai zinat, kā aprēķina pašizmaksu vēl neko neliecina par Jūsu, kā uzņēmēja spējām darīt lietas pareizi. Presto autoskola ir liels uzņēmums un tā procesos ir iesaistīti daudzi cilvēki, lai finansu jebkuru līdzekļu izlietojums būtu lietderīgs, pārskatāms, pārbaudāms.

Piemēram, šajā gadījumā iesnieguma apstrāde, grāmatvedības apstiprinājums, bilances samazinājums, direktora rīkojums un tam sekojoša pārskaitījums kopumā aizņem daudz laika. Tālāk seko jautājums kāda ir pašizmaksa iesaistīto personu lokam. Ņemot vērā, ka atlīdzība Latvijā ir ļoti dažāda, tad pie tā mēs arī apstājamies - noteiktā summa ir vairāk nekā pamatota. Kāpēc bankā konta atvēršanas, aizvēršanas maksa neizraisa nekādas diskusijas? Padomājiet.

E

Komentāri (1)

G Gulbenietis 03.02.2022

Darbojies biznesā un nelasi līgumus.. Būs mācība.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes