www.sudzibas.lv Autoskola Presto Slikts serviss un naudas izspiešana

Autoskola Presto - Slikts serviss un naudas izspiešana

Sūdzība uz sūdzības, un atkal pa apli. Nekompetenti teorijas vadītāji, kuru tērē studentu laiku pļāpājot par politisko situāciju valstī, par pabalstiem, nodokļiem, ak viņi nabadziņi.
Tad braukšanas prakse atkal ar prikoliem - rakstīts 45+45 min jūsu braukšana - pusotra stunda. Pusotra! Bet man kaut kā novadīja 60 min, aizpildīja grāmatiņu un tjip viss, vari iet. Es šokā, zvanu uz viņu administrāciju, a tur meitenes foršās, kuras vnk nomet trubiņu kamēr tu vēl runā. Atbilde uz sūdzību? - ai, nu pati tiec galā, kaut kā tur parunā ar instruktoru, gan jau. Ko lūdzu? Un tad prikols - zvana atkal un Saka - a jūs pirmajā nodarbībā izvēlējāties palikt 10 min attālumā no galapunkta (sastrēguma laiku skaitot!) un tāpēc 30 min no jums tika atņemtas nost. Ko? Kā viņi uzskata, ka katrs cilvēks, kurš pirmo reizi pie stūres varēs braukt patstāvīgi atpakaļ? Vienīgais, ko es uzprasīju tam instruktoram bija vai mēs paliksim Ziepniekkalnā un vai tad viņš var mani tur arī atstāt. Uz abiem bija īsais jā un nekāda, pilnīgi nekāda brīdinājuma par to, ka viņš tad 30 min atņems nost!

Pretīga skola, pretīga administrācija un cilvēki, stipri iesaku nemācīties šajā skolā! Pasaudzējiet savus nervus un naudu.

Man neviens naudu neatdos par nozagto laiku un lai lauztu līgumu tev atkal ir jāmaksā 100 euro! Viņi sevi ir pasargājuši no cilvēkiem, kuri saprot kādā drausmīgā vietā tie ir nokļuvuši.

05.07.2021

D