www.sudzibas.lv Autoskola Presto Slikts serviss un naudas izspiešana

Autoskola Presto - Slikts serviss un naudas izspiešana

Sūdzība uz sūdzības, un atkal pa apli. Nekompetenti teorijas vadītāji, kuru tērē studentu laiku pļāpājot par politisko situāciju valstī, par pabalstiem, nodokļiem, ak viņi nabadziņi.
Tad braukšanas prakse atkal ar prikoliem - rakstīts 45+45 min jūsu braukšana - pusotra stunda. Pusotra! Bet man kaut kā novadīja 60 min, aizpildīja grāmatiņu un tjip viss, vari iet. Es šokā, zvanu uz viņu administrāciju, a tur meitenes foršās, kuras vnk nomet trubiņu kamēr tu vēl runā. Atbilde uz sūdzību? - ai, nu pati tiec galā, kaut kā tur parunā ar instruktoru, gan jau. Ko lūdzu? Un tad prikols - zvana atkal un Saka - a jūs pirmajā nodarbībā izvēlējāties palikt 10 min attālumā no galapunkta (sastrēguma laiku skaitot!) un tāpēc 30 min no jums tika atņemtas nost. Ko? Kā viņi uzskata, ka katrs cilvēks, kurš pirmo reizi pie stūres varēs braukt patstāvīgi atpakaļ? Vienīgais, ko es uzprasīju tam instruktoram bija vai mēs paliksim Ziepniekkalnā un vai tad viņš var mani tur arī atstāt. Uz abiem bija īsais jā un nekāda, pilnīgi nekāda brīdinājuma par to, ka viņš tad 30 min atņems nost!

Pretīga skola, pretīga administrācija un cilvēki, stipri iesaku nemācīties šajā skolā! Pasaudzējiet savus nervus un naudu.

Man neviens naudu neatdos par nozagto laiku un lai lauztu līgumu tev atkal ir jāmaksā 100 euro! Viņi sevi ir pasargājuši no cilvēkiem, kuri saprot kādā drausmīgā vietā tie ir nokļuvuši.

05.07.2021

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 04.11.2021

1. Dienā, kurā zvanījāt bija interneta savienojuma problēmas, kā rezultātā varēja tikt pārtraukts telefona sarunas savienojums sarunas brīdī, par ko mēs atvainojāmies nākamās sarunas laikā.

2. Autoskolas mājaslapā ir norādīta pamatā svarīgākā informācija. Autoskolas braukšanas apmācību sistēma, tāpat kā citur Latvijā, ir organizēta tā, ka braukšanas uzsākšanas un pabeigšanas vieta sakrīt. Tas arī ļauj to organizēt bez instruktora un klientu pastāvīgas sazvanīšanās. Šī Jūsu neizpratne un nepareizais pieņēmums, ka instruktors nogādā Jūs punktos, kas Jums ir loģistiski izdevīgi, arī ir mūsu nesaskaņu pamats. Jāatzīmē, kas šis ir pirmais gadījums mūsu vēsturē.

3. Instruktors izvērtē katra kursanta prasmes vadīt automašīnu un, ja kursants nav gatavs patstāvīgi to vadīt, tad tiek aizvests uz mācību laukumu un atpakaļ adresē no kuras tika uzsākta braukšanas nodarbība. Nodarbības laiks, neatkarīgi no kursanta spējas vadīt automašīnu, paliek nemainīgs 1.5h, kā tas ir norādīts mājas lapā pie tās iegādes un tai beidzoties seko automašīnas dezinfekcijas pauze un nākamās nodarbības sākums.

4. Citējam Jūsu teikto “Vienīgais, ko es uzprasīju tam instruktoram bija vai mēs paliksim Ziepniekkalnā un vai tad viņš var mani tur arī atstāt.” Jūs pati vēlējāties izkāpt no mācību automašīnas ātrāk nedodoties atpakaļ uz sākuma punktu. No šī izriet, ka neviens Jūsu apmaksāto apmācības laiku nav nozadzis, bet viss ir noticis atbilstoši Jūsu vēlmēm.

D