LV RU

Autoskola Presto - slikta pieredze

Lieta tāda, ka uzsāku apmācību šajā autoskolā, kad bija vel vecā maksas kārtība. Teoriju izgāju, laiks braukšanai, pēc līguma apmaksāju noteiktu skaita ak.h. autoskolas kontā. kad uzsāku braukšanas apmācību autoskolas norādītais instruktors ļoti jauki pateica, ka ja nemaksāšu 600 eiro, jeb 60 ak. h. Tad nelaidīs pie eksāmena, jo tas esot "vidējais Rīgā", neatkarīgi cik labi tu brauc(jāpiebilst, ka līgumā bija atrunātas tikai 14 ak. h ar piebildi, ka instruktors var norādīt vairāk stundas, bet ne jau 4x vairāk). Piedevām tam, instruktors vel arī paziņoja, ka man nebūs tās braukšanas stundas, par kurām maksāju autoskolas kontā, norādot, ka tās viņam skaitās "bezmaksas".
Nobraucis līgumā atrunātās ak. h. par kurām jāmaksā tieši instruktoram vērsos pie autoskolas vadības, ka vajag izbraukt tās stundas, par kurām maksāju ar pārskaitījumu. Deva instruktoru vienu pēc otra, bet visi atteicās, jo viņiem "it kā" par to autoskolas nemaksā un tā ejot mīnusā viss bizness. Ne man to spriest, kas kuram maksā cik daudz, es savu līgumu pildu.
Šī lieta ne ar ko neatrisinājās un lietu nodevu PTAC, kad viss iekustējās man jauki paziņoja, ka autoskolas presto SIA ar kuru līgumu slēgts ir likvidēts un es esmu zaudējis ievērojamu naudas summu, vai tas ir manas vainas dēļ? protams es šeit neatklāju instruktora vārdus, līguma nr, jo nevēlos, lai kāda cilvēka gods tiktu šeit aptraipīts un uzskatīts, par zagli vai kādu citu "mahinatoru", bet visa šī informācija, līgumi, čeki un izdrukas atrodas PTAC.
Ne man apsūdzēt tagadējo SIA, varbūt esat godīgi un viss kārtībā jums, ne man to spriest.
Kā arī visā negatīvajā pieredzē vēlos pateikt, ka šajā autoskolā teorija bija ļoti kvalitatīva un pasniedzēja bija tiešām ļoti laba.
Sūdzība, ne sūdzība, kā nu katrs saprot, bet pieredze tiešām "laba" sanāca, kad vidusskolēnam šādi jānoskalo podā pāris simti eiro.

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 24.08.2017

Pie vadības - skolas direktora - šis konkrētais gadījums NEKAD nav bijis risināts, lai gan šāda kārtība ir ietverta visās līguma versijās, kas jebkad ir eksistējušas. Skolas vadītājs ir licenzēts instruktors, kas varētu parakstīt atļauju doties uz eksāmenu, ja vien kursanta māka būtu pietiekama. Varbūt kursants uztvēris administrāciju, kā skolas vadību, kas šajā gadījumā ir bijusi kļūda, tāpat .

Ja Jūs visu darītu līgumā noteiktajā kārtībā un atklātu iesaistītās personas, tad šo situāciju varētu risināt.

Vēl jāmin, ka aprakstītie apstākļi, ja tie būtu patiesi, ir ne mazāk kā 10 mēnešus atpakaļ. Kopš 01.11.16. skolā tika pārtraukta nozarē aizvien esošā prakse par bezmaksas nodarbībām, kas instruktoram jāatstrādā, un piesaiste vienam instruktoram, līdz ar to šī tēma vairs nav aktuāla. Presto Autoskola ir viena no divām skolām Latvijā (kopā 200+), kurā instruktors saņem pilnu un legālu atlīdzību pilnīgi par jebkuru novadītu nodarbību, līdz ar to tika pārtraukta instruktora nepieciešamība vilkt apmācību garumā.

Paldies par pozitīvo atsaukmi par teorijas pasniedzēju. Presto autoskola jau trīs mēnešus ieņem 1. vietu pēc CSDD statistikas teorijā Latvijā.

Papildināts mrMS 24.08.2017

Paldies "Presto" par atbildi,Protams, pie paša direktora nevērsos, vairākkārtīgi biju vērsies pie Rīgas filiāles biroja vadītājas Lauras. Vēlos jūs nomierināt, kā jūs paši miniet "aprakstītie apstākļi, ja tie būtu patiesi", varat būt drošs, tie ir patiesi un neesmu iesūtīts no citas autoskolas, kā jums patīk atbildēs rakstīt.
Ja jūsu sirdsapziņa to vēlas, jūs droši varat vērsties pie PTAC, ka vēlaties risināt iepriekšējo SIA zaudējumus, es jūs laipni aicinu, viņiem ir mans iesniegums ar visiem dokumentiem. Es neko jums nespiežu un nepavēlu, vienkārši aprakstu manu situāciju ar veco sistēmu un veco sia. Es augsti novērtēju un izsaku atzinību jums, par savu vietu Latvijas autoskolu topā. Man prieks, ka jūs esat labojušies un strādājat kā nākas. Lūgums, mani neapvainot melos, ļaundarībā, vai citādā degradējošā rīcībā, vienkārši nepareizajā laikā pieteicos autoskolā un vēlējos iegūt tiesības ar uz tā brīža ierobežoto budžetu.

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 25.08.2017

Kā redzat, tad neviens nekad nav izvairījies no komunikācijas. Jebkuras situācijas risinājumam ir noteikta, praktiska kārtība - administratorei ir savs redzējums, bet vadītājam - pavisam cits. Ar šo Jūs apliecinājāt, ka neievērojāt savas līgumā noteiktās saistības, bet tomēr aicināt izpildīt mūsu. Tas nav gluži korekti.

Lūdzu sazinieties ar skolas vadību tagad, lai mēģinātu rast risinājumu. Neizprotams ir Jūsu domu gājiens par zaudējumiem, to apmēru un vēršanos PTAC. Ar likumu ir noteiktas kursanta tiesības brīvi mainīt instruktorus Latvijā. Atšķirībā no citām skolām, mūsu līgumi nekad nav sasaistījuši praktisko apmācību veikt tikai pie mums, nedz arī uzlikuši finansiālus sodus par skolas maiņu.

Bez tam, mēs arī vienmēr esam uzņēmušies atbildību par kvalitatīvi veiktu apmācību, garantējot segt pamatoti apstrīdēto daļu. Jāsaka, ka minētās 30 nodarbības (60 ak.h.) par apmācībā vidēji nepieciešamo, ir tuvu patiesībai - autoskolu statistika Rīgā uzrāda vidēji 25 nodarbības. Presto sagatavo vidēji 20 nodarbībās, vienlaicīgi ieņemot Rīgā 1. vietu arī pēc CSDD braukšanas statistikas.

Ir grūti kādu vainot, ka apmācība izstiepās ārpus Jūsu ieplānotā budžeta. CSDD noteiktais nodarbību minimums (agrāk 7, tagad 10) ir pilnīgi maldinošs un aizsargā cilvēkus ar ļoti spēcīgām priekšzināšanām, lai viņi nepārmaksā. Pie tam ir būtiska atšķirība starp cilvēka teorētisku spēju nokārtot CSDD eksāmenu un mācēšanu braukt, t.sk. atbilstošu psiholoģisko sagatavotību.

M

Komentāri (9)

Dainis 24.08.2017

Ja mācaties no nulles braukt, 600 eur ir pilnīgi normāla summa, un instruktori tādā ziņā ir ļoti ietiepīgi.

M mrMS 24.08.2017

Tur jau tā lieta, ka nebraucu no nulles. Ilgi brauks ar kartingiem, ar auto pa ielu arī bieži, pa krosa trasi arī braukt. Kas tik nav darīts

Dainis 24.08.2017

Ja jau esat tik ilgi braucis ar kārtingiem, tad saprotat, kad tās nav īsti salīdzināmas lietas.

Работяга 24.08.2017

Pilnigi pareizi, vajag tiesibas - ej macies, nevajag -ej ptac...

M mrMS 24.08.2017

Iesaku jums izlasīt un tad tēlot interneta pārgudro. Tiesības ir vajadzīgas, lai turpinātu profesionālo darbību un sportam. Neesmu pret šo autoskolu, pastāstīju par nepatīkamo pieredzi ar braukšanas instruktoru, kurš vēlējās izspiest kosmisku summu un neveiksmīgo sagadīšanos ar sia likvidāciju tajā brīdī, kad bija jāatgūst iztērētie līdzekļi.

Работяга 24.08.2017

Pilnigi piekritu, vajag griezties tiesa lai nosudzetu izteretu naudu autoskola!

riekstkodiss 24.08.2017

Pirmkārt, cik man zināms, instruktori apmācību var stiept garumā tikai tad, ja pats nejēdz braukt, jo viņiem krītas reitings, ja Tu nenokārto CSDD eksāmenu ar pirmo reizi.
Otrkārt - izmantoju citātu: "protams es šeit neatklāju instruktora vārdus, līguma nr, jo nevēlos, lai kāda cilvēka gods tiktu šeit aptraipīts un uzskatīts, par zagli vai kādu citu "mahinatoru."" Lietas tā nerisina, paskatījos Tavu profilu, esi cilvēks, kuram patīk pasūdzēties, bet tomēr, kad jāatklāj, KURŠ TIEŠI Tev ir sagādājis problēmas, tad iesaisti šādu citātu. Bikses nepaliek slapjas, ka ceļot šādu negodu, vari "noskalot podā" stipri lielāku summu? Jebkuras kompānijas vārdu nepatiesi aptraipot ir noziegums. Tā, ka vai nu pasaki, cilvēkus, kas Tev nodarīja zaudējumus vai neraksti sūdzību - tas ir elementārs stulbums.

M mrMS 24.08.2017

Cien. anonīmais riekstkodi. Ne tu zini mani, ne tu zini vai man patīk sūdzēties.
Un lūdzu skaties pats uz savām biksēm, jo šeit nav nekādi nepatiesība. Iesaku soļot tālāk

riekstkodiss 25.08.2017

1. Pats neesi anonīms?
2. "Tu" visos locījumos raksta ar lielo burtu.
3. Tā arī nesaņēmies drosmi un neatklāji vārdus un uzvārdus, kurš tieši tad Tev nodarīja pāri. Šis ir sūdzību portāls, kurš paredzēts briedušu cilvēku konkrētām sūdzībām, nevis mammas klēpis, kurā paraudāt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes