www.sudzibas.lv Autoskola Presto Reālās izmaksas neatbilst sākotnējiem solijumiem

Autoskola Presto - Reālās izmaksas neatbilst sākotnējiem solijumiem

Es nevienam neieteiktu sadarboties ar autoskolu Presto. Vairāku iemeslu pēc. Bet sāksim ar labo. Teorētiskā apmācība ir līmenī, pasniedzēji zinoši. Presto arī bija pirmie, kuri piedāvāja attālināto apmācību Covid laikā. Problēmas ir ar braukšanu. Pasniedzēji ir grūti sasniedzami, ilgi jāgaida uz savu kārtu. Pie kam sākt un beigt pie viena pasniedzēja ir mission impossible. Praktiski katru reizi ir savs pasniedzējs, kurš krietnu nodarbības laiku velta lai izzinātu, ko darīja iepriekšējais. Bet lielāka problēma ir alkatība. Plānojāt iegūt tiesības pa 700 eiro? Aizmirstiet. Jūs vienkārši nenoliksiet skolas eksāmenu, kamēr no jums kopumā nebūs nolēsti 1100 – 1200 eiro. Apmēram 10 braukšanas nodarbības “pa virsu”. Pie tam neatkarīgi no tā, cik labi vai slikti jūs braucat. Un nav kam pasūdzēties. Tāda nu ir šīs kompānijas politika.

02.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 10.08.2022

Šīs personas profls un atsauksme ir anonīma, bezjēdzīga. Tomēr, lai nejaušajam lasītājam būtu skaidrs, tad iztirzāsim to pēc būtības.

COVID laikā bija milzīgi periodi, kad likums aizliedza nodrošināt braukšanas nodarbības un kad atkal atļāva, tad bija pārmērīgs pieprasījums. Un tā tas bijs visur. Tad jau sūdzības rakstītājs varēja uzrakstīt paplašinātu viedokli, cik viņam grūti gāja pandēmijas laikā.

Pasniedzēju braukšanas nodarbībām sauc par instruktoru. Varbūt to nezin tas, kas autoskolā nekad nav gājis? Piedevām Presto viss apmācības process tiek dokumentēts drukātā braukšanas procesa pieraksta žurnālā, tādēļ lai uzzinātu kursanta pieredzi vajag tieši 1 minūti. Viss iepriekš minētais liek secināt, ka esošā persona NEKAD nav mācījusies Presto. Nemaz nerunājot, ka brīva instruktoru maiņa nodrošina nepārtrauktu instruktoru pieejamību.

Arī par alkatību. Pirms pavasara vidējās tiesību iegūšanas izmaksas Latvijā bija 800-1000 eiro, jo Latvijas vidējais braukšanas nodarbību rādītājs ir 20 (tieši 10 virs likumā noteiktās), ņemot vērā arī lielās pilsētas (un par 5 mazāk nekā jebkurā cituā autoskolā). Pieskaitam tam nenormālo inflāciju, kas ir bijusi pēdējā gadā vismaz 20% apmērā, stipri paceļot brauksanas nodarbības cenu, tad skaidri saprotams, ka personas ekspektācijas bija pilnīgi nepamatotas.

Un nobeidzot, Presto ir vienīgā skola Latvijā, kur līgumā ierakstīts, ka var pasūdzēties un pat saņemt naudu atpakaļ, ja ir izrādījusies taisnība. Bet ziniet ko... neviena persona nav sūdzējusies. Secinājumus par personu, kura neko nav zinājusi un redzējusi, izdariet paši!

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes