www.sudzibas.lv Autoskola Presto Nekvalitatīvs serviss, agresīvi instruktori

Autoskola Presto - Nekvalitatīvs serviss, agresīvi instruktori

Instruktori visu nodarbību sēž telefonā. Edgars Priekulis vispār ir viens rupjš un agresīvs cilvēks. Visu laiku lamājās, grūstīja un apdraudēja satiksmi.
Instruktors vienmēr kavē nodarbības. Nav jau problēm 10 minūtes pagaidīt, bet 20 minūtes ir pārāk daudz.
Nodarbību laikā kārto savas privātās lietas. Lika iebraukt kaut kādā apšaubāmā rajonā un pats iegāja daudzstāvenē. Izgāja kopā ar kaut kādu alkoholiķi un lika viņu aizvest līdz veikalam un atpakaļ.
Ļoti slikta pieredze. Neiesaku nevienam.

22.04.2021

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 05.05.2021

Mēs esam pārliecināti, ka tā ir apmelojuša konkurentu atsauksme un mēs detalizēti paskaidrosim kāpēc:

1. Telefons tiek izmantots apmācību organizēšanai un to zinātu mūsu skolas kursants.
2. Serviss un apmācība ir 2 pilnīgi dažādas lietas.
3. It kā sūdzība ir par visiem instruktoriem, patiesībā par vienu (izskatās, ka nejauši izvēlētu) un "agresija" nav pamatota.
4. Skolā var brīvi mainīt instruktoru katru nodarbību, kas nozīmē, ka nodarbības kavēšana būtu pēdējā viņa nodarbība (tas arī būtu lielākais "sods").
5. Skola paredz naudas kompensāciju kursantiem par šādu nodarbības kavēšanu, bet uz doto brīdi neviens ar šādu sūdzību nav griezies.

Dārgie konkurenti! Paldies par mums veltīto, jūsu dārgo laiku! Uzmanību, uzmanību, nepievērsiet mums uzmanību! :)

N