www.sudzibas.lv Autoskola Presto Negodība visos aspektos

Autoskola Presto - Negodība visos aspektos

Labdien.

Vēlos informēt Jūs par jaunizceptās autoskolas Presto darba stilu.
Šī skola pati sevi slavina un spamo visos iespējamos portālos un saitos ar neveiklām norādēm uz savu kruto mājaslapu.
Viņu mājaslapā nav nevienas patiesas atsauksmes, tās visas ir pašu rakstītas, ja viņu lapā mēģina ielikt patiesu atsauksmi tad tā uzreiz tiek izdzēsta.

Šī skola regulāri raksta dažādas fiktīvas sūdzības par citām skolām jo savā krutajā mājaslapā ir ielikuši saiti uz šejeni ar norādi "palasiet cik par citiem daudz sūdzību".

Autoskolas īpašnieks ir Zigmārs Jansons viņa skolas mājaslapu uztaisījis un vada viņa brālis Rolands Jansons kam pieder kompānija INTROSKIP.LV

INTRO SKIP mājaslapā pats Zigmārs Jansons atzīst

Autoskolas PRESTO vadītājs Zigmārs Jansons
2012-12-18 16:03:06

"IntroSkip sniedz manam uzņēmumam pilna servisa mārketinga pakalpojumus. Ar partnera palīdzību esam tehnoloģiski soli priekšā konkurentiem, īsā laikā internetā nokļūstot starp līderiem autoskolu nozarē."

Ar pilna servisa mārketingu tiek domāts konkurentu nomelnošana.
Žēl ka ar savu uzbāžšanos tie ir nonākuši tikai INTERNETA līderos, par kaut kādu kvalitāti mācībās nav pat runas.

Lūk kādus pakalpojumus Rolands Jansons(Autoskolas Presto īpašnieka brālis) piedāvā saviem klientiem savā mājaslapā:

Reputācijas menedžments

Vai Jūsu zīmols vai vārds tiek negatīvi atspoguļots internetā? Ar tehnoloģiskiem paņēmieniem īsā laikā varam ievērojami uzlabot Jūsu reputāciju.

Darbības sektori:
Zīmolu reputācija
Uzņēmumu reputācija
Slavenību reputācija
Politiskā reputācija
Dažādu profesiju pārstāvju (ārsti, juristi u.c.) reputācija
Organizāciju reputācija

Ar mūsdienu informācijas apmaiņas ātrumu atliek vienam neapmierinātam cilvēkam izteikties negatīvi kādā interneta portālā, publiskā blogā, forumā vai kādā citā sociālā medijā, un Jūsu zīmols vai vārds tiks plaši atspoguļots negatīvi informācijas meklēšanas rezultātos. Viens negatīvs raksts var vīrusveidīgi radīt rakstus arī citās vietās. Nepatiesa un neobjektīva informācija sabojā reputāciju dažu stundu laikā.

Sabojāta reputācija izraisa šaubas par Jums, Jūsu uzņēmumu vai Jūsu uzņēmuma produktiem vai pakalpojumiem.

Ar šo informēju Jūs potenciālie autoskolu kursanti un Zigmāru Jansonu,Rolandu Jansonu, ka jūsu nomelnošanas kampaņa ir atklāta.

P presto 26.01.2013

Kārtējais "Reputācijas menedžments" no presto puses

Pat uztaisījuši speciāli savu blogu lapu par it kā autoskolām Latvijā un atkal tiek slavināts tikai Presto

Pati lapa anonīma, ne kontaktu ne vārdu nekā.

Smiekli nāk. Skolai pat pus gada vēl nav, bet visi jau tādi profesionāļi un atsauksmju kvantums 10x lielāks kā skolām kas dienā izlaiž cauri vairāk kursantu nekā presto visā pastāvēšanas laikā kopā.

CSDD statistika nemelo.
6 mēnešu laikā bijuši veseli 10 kursanti no kuriem eksāmenu nolikuši veseli 3!

CSDD statistikas lapā visu var izlasīt

K KONTROLE 27.01.2013

presto smid es tur pats mācijos, učuks vispār piedāvāja par naudu kārtot eksāmenu pie viņa

S slaidais 29.01.2013

Baigais reklāmas triks kā šī persona http://www.sudzibas.lv/profile-8421 zin visu tik labi par šiem uzņēmumiem http://www.introskip.com/klienti ? :D

Es domāju ka pirmklasniekam būs jau skaidrs kas te notiek.

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 31.01.2013

Šī ir oficiāla mūsu autoskolas atbilde.

Atsauksme mājas lapā mūsu pastāvēšanas vēsturē pirmo un vienīgo reizi tika izdzēsta pirms nedēļas. Šīs atsauksmes autors ir Raimonds Berņickis, acīmredzami, arī šīs sūdzības iesniedzējs. Raimondam tika atbildēts, ka konkrētā atsauksme pārkāpj mājas lapas noteikumus, jo tā kvalificējama kā citas autoskolas klaja reklāma. Tātad tā ir spamošana.

Raimonds Berņickis šeit raksta, ka mēs ievietojam fiktīvas sūdzības par saviem konkurentiem, kas neatbilst patiesībai. Šeit šādi pierādījumi netika izvietoti. Tālāk Raimonds Berņickis sniedz dažādus pieņēmumus, kā arī atzinumus par mūsu popularitāti internetā, kam nav pilnīgi nekādas nozīmes mūsu iespējamam klientam.

Izmantojot šo portālu, mēs atgādinam, ka nepamatota neslavas celšana, izmantojot privātpersonu datus ir krimināli sodāma darbība. Noskaidrojot neslavas cēlāja identitāti, tālāk seko civila prasība saprātīgas summas robežās. Nepieciešamības gadījumā mēs esam gatavi risināt šo problēmu.

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 04.02.2013

Paldies par Jūsu interesi piedalīties diskusijā. Jūs iesaistījāties jau pēc tā, kā portāls bija dzēsis rakstā minēto personu bildes - tā arī bija svarīgākā privātpersonu datu daļa.

Jūsu piezīme nav saprotama. Mēs nekādi nevaram uzņemties atbildību par cilvēku komentāriem.

L Lelduks 25.05.2018

Laba diena! Vēlējos dalīties pārdomās, par šo iestādi! Biju intervijā, kas notika dīvainā Namatēvs iestādē, pirms un pēc intervijas vel vairāk parunāju ar draugiem, precizēju dīvainas lietas, kas atrunāja mani te uzsākt darba attiecības! Firma pārstāv prestižu zīmolu, kas itkā ir Nr 1 Latvijā, tomēr strādā zem dažādiem SIA, kuriem visiem kā viens ir nodokļu parāda saistības... Dīvainība vai sakritība? Nezināšu teikt... bet aizdomāties noteikti liks. Pakonsultējos ar VP strādājošu draugu, kas apstiprināja, ka firma varētu piekopt nepiedienīgu dzīves veidu! Tādēļ domāsim kur labāk stradat un mācīties gan jau arī.