Autoskola Presto - Neatgriež naudu

Aizgāju uz šo skolu sākt apmācīties teoriju pirmaij nodarbībai bija jābūt 8 augustā bet to pārcēla uz 20 augustu uzreiz uzrakstīju ka nevēlos vairs mācīties šinī autoskolā un jautāju savu naudu atpakaļ uz ko man atnāca atbilde ka iesniegums būs izskatīts 10 dienu laikā un nauda būs atgriezta līdz 21 dienai kalendārā iesniegumu viņi izskatīja 20 diena nevis 10 kā teica un naudu vel jo projām neatgrieza! Whatsap grupā uz jautājumiem neatbild! Gandrīz visa whatsap grupa gaida naudu un sūdzas bet presto augstskolai vienalga.

15.09.2021

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 02.11.2021

Jebkuriem kursiem, arī auto vadītāju kursiem, ir raksturīgs noteikts cilvēku skaits, lai tie sāktos. Jau pēc definīcijas jāņem vērā, ka noteiktā vietā, dienā, laikā (jo tas ir ļoti specifiski) var nesavākties cilvēki.
LIKUMS par transportlīdzekļu vadītāju apmācību nosaka minimālo cilvēku skaitu, kas nozīmē, ka ar mazāku cilvēku skaitu kursi NEDRĪKST sākties. Jūsu gadījumā arī nebija šis minimālais cilvēku skaits vēl savācies.

Īpaši ņemiet vērā, ka mūsu savstarpējās attiecības regulē līgums un nauda tiek atgriezta pēc līgumā noteiktās kārtības un termiņa. Klientu daudzums, šī laika sarežģītā situācija, kad noteikumi, kā strādāt mainās katru dienu, administratīvais slogs un procedūra (iesaistīti daudz cilvēku) nekādīgi neļauj to izdarīt ātrāk.
Jūsu pieprasīta naudas summa tika atgriezta noteiktajā termiņā pēc iesnieguma saņemšanas datuma. Tāpēc īsti nav skaidrs, kāpēc nodarbojaties ar nepatiesu ziņu izplatīšanu.

O

AEW 15.09.2021

WhatsApp... 21.gadsimtā... Jūs vēl "Teļegā" pačātotu :D

G Gulbenietis 15.09.2021

aew lūrētājs ierunājās :D

G Gulbenietis 15.09.2021

Laižam!

E Edars 03.02.2022

Gatavojaties 25 eur adninistrēšanas izdevumus apmaksāt par naudas atgriesšanu!

M Mary.Rose 27.05.2022

Man tada patī problēma. Tikai es to vilku 3 menešus, un man parceļ, un parceļ. Naiva esmu.