www.sudzibas.lv Autoskola Presto Naudas neatgriešana

Autoskola Presto - Naudas neatgriešana

Pabeidzot autoskolu, nauda kas paliek uz autoskolas konta, netiek atgriezta. Lai izņemtu naudu, par to ir jāmaksā 25 eiro komisijas maksa. Lai kāda summa paliktu kontā pabeidzot autoskolu vienalga 25 eiro aizies uz autoskolu, mistiskās komisijas dēļ. Dārgs pakalpojums👍

08.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 13.03.2023

Jums ir nekorekts sūdzības virsraksts. Sūdzības būtība ir tāda, ka Jūs nelasījāt līgumu, kurā skaidri norādīta pakalpojuma izmaksas. Tātad juridiski šai pretenzijai nav pamata. Bez tam Jūs rīkojāties tieši tā, kā Jums perosnīgi bija ērtāk - nevis ieskaitījāt autoskolas elektroniskā kontā, cik nepieciešams katrai nodarbībai, bet vairāk par to. Presto autoskola ir liels uzņēmums un tā procesos ir iesaistīti daudzi cilvēki, lai jebkuru finanšu līdzekļu izlietojums (konkrētā gadījumā - līdzekļu atmaksa) būtu lietderīgs, pārskatāms, pārbaudāms. Iesaistīto personu loks veido augstu pakalpojumu pašizmaksu. Jums taču neraisa nekādas diskusijas bankas konta atvēršanas, aizvēršanas izmaksas, vai ne?

Bez tam autoskola arī neliedz iztērēt elektroniskā kontā esošos līdzekļus tās jebkuru pakalpojumu pasūtīšanai.

Komentāri (2)

N nauriuss 26.04.2023

Lasot atbildes no autoskolas .. nepārāk gribās ar viņiem iesaistīties. Parasti jau pieklājigs ,liels uzņēmums risina tādus jautājumus privātā sarakstē un empātiskāk..

riekstkodiss 13.03.2024

Nu bet tas jau ir acīmredzams, ka šeit nonāk dēļ atšķirīgiem viedokļiem, arī pēc mēģinājumiem risināt privāti. Ja puses izsakās, tad var tīri labi noprast, kam taisnība. Šo nekādīgi savādāk kā daiļliteratūru nevar nosaukt. Bet apskatot komentētāja vēsturi arī ir skaidrs, ka īsti normāli tas nav un dzīvē nekādā gadījumā negribētu iesaistīties ar šo personu. Dīvāna eksperts? Neizdevusies dzīve?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes