www.sudzibas.lv Autoskola Presto Mājaslapā klaji meli

Autoskola Presto - Mājaslapā klaji meli

Raksts https://presto.lv/krustojumi-lv-vs-presto ielikts 13.maijā, bet dati uz 1.augustu, apšaubu Presto autoskolas godīgumu, ja tiek melots par datu ievietošanas datumu un informāciju vispār... iegāju Krustojumi.lv, cenas, kuras norādītas šajā rakstā, arī neatbilst realitātei! Teorija nemaksā 40eiro, bet 9.99, vēl jo vairāk, nākot ar draugu, teorija bez maksas! Braukšanu cena nevis 25eiro, bet 19.98eiro! Saprotu cīņu par kursantiem, bet ne jau ar tādiem līdzekļiem!

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 17.08.2017

Cien., autoskola krustojumi! Jūs nemaz nemēģinājāt vērsties pie mums, lai noskaidrotu patiesību un rastu risinājumu, bet izvēlējāties izmantot sūdzību portālu, kas nav briedušu cilvēku pazīme.

Mēs atvainojamies par šo neprecizitāti nenorādot precīzu gala cenu, ko nosaka uzņēmuma akcija. Informācija mūsu mājas lapas salīdzinājumā ir izmainīta. Lūdzam sekot līdzi jaunākajai salīdzinājuma versijai.

Dainis 16.08.2017

Par ko īsti ir šī sūdzība? Katrs uzņēmums var noteikt kādas vien vēlās cenas, tie kuriem cenas ir zemākas pārsvarā ir kādi zemūdens akmeņi, kāds šeit sakars ar meliem?

M mrMS 16.08.2017

nejau par to ir stāsts, viņi salīdzina savu autoskolu ar citu un ieliek tai citai skolai pašizdomātas cenas salīdzinājumam

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 17.08.2017

Mēs jau atvainojāmies par neprecizitāti. Tā nebija pašizdomāta cena, bet pastāvīgā pakalpojuma cena. Esiet korekts.

riekstkodiss 17.08.2017

Pēc idejas jau salīdzinājumā bija ieliktas ne-akcijas cenas, savā ziņā pareizi, jo akcija var mainīties jebkurā brīdī.

L Lelduks 25.05.2018

Laba diena! Vēlējos dalīties pārdomās, par šo iestādi! Biju intervijā, kas notika dīvainā Namatēvs iestādē, pirms un pēc intervijas vel vairāk parunāju ar draugiem, precizēju dīvainas lietas, kas atrunāja mani te uzsākt darba attiecības! Firma pārstāv prestižu zīmolu, kas itkā ir Nr 1 Latvijā, tomēr strādā zem dažādiem SIA, kuriem visiem kā viens ir nodokļu parāda saistības... Dīvainība vai sakritība? Nezināšu teikt... bet aizdomāties noteikti liks. Pakonsultējos ar VP strādājošu draugu, kas apstiprināja, ka firma varētu piekopt nepiedienīgu dzīves veidu! Tādēļ domāsim kur labāk stradat un mācīties gan jau arī.