Autoskola Presto - Lielībnieki

Bezjēdzīgi kāš naudu: (nepielaiž pie valsts braukšanas eksāmena, saka, ka vēl nav droši. Aizgāju uz csdd izmēģinājuma eksāmenu - noliku bez problēmām! Bet arī ar to nepietiek presto skola saka ka vēl neesmu gatava. Absurds
un viņu mājaslapā ir tikai viņu pašu sarakstītas atsauksmes
lielībnieki!

B

B bitite21 18.07.2013

Nomaini instruktoru!

L lena22 30.07.2013

Vai tad ieprieks nebiji dzirdejis par sevis slavinašanu un citu noniecinašanu. Nabadzinš, tā pat ka es iekriti. Vajadzēja laikus informāciju ievākt. Kad sāku braukt pa laukumu pie zigmara ievēroju/ dzirdēju no citiem instruktoriem ka vinš man vairakas lietas stāsta savādāk ka izrādījas vēlāk vispār nepareizi.
Man pat ka meitenei bija dīvaina sajūta ka ja instruktors brauc pa ielu aiz kursantiem ar moci vienos šortos un maika neko labu neliecina. Pati vēl esmu procesā, tāpēc par naudu neizteiksos.

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 07.10.2013

Kārtējā neveiksmīgā apmelošanas kampaņa, kuras ietvaros viena un tā pati persona izveidojusi 2 profilus viendienīšus:
Baluu - profils izveidots 18. jūlijā, raksts ievietots tajā pašā dienā un līdz šim brīdim ir vienīgais.
Lena22 - profils izveidots 30. jūlijā, raksts ievietots tajā pašā dienā un līdz šim brīdim ir vienīgais.

Portāla lietotājs bitite21 pareizi norāda, ka instruktors ir kursanta brīva izvēle. Vēl jo vairāk, visiem instruktoriem ir tikai viena kopīga iezīme - viņš palaidīs kursantu uz CSDD eksāmenu, kad viņaprāt kursants būs gatavs. Tā nav tikai eksāmena nolikšana ar pirmo reizi (naudas ietaupīšana), bet kursanta turmpākā drošība uz ceļa pēc veiksmīgi nokārtota eksāmena, kas ir vairākas reizes prioritārāka.

Skolas mājas lapā ir speciāli norādīts vadības telefons iespējamām sūdzībām. Jūs neesat griezusies ar personīgu lūgumu izskatīt šo gadījumu, bet izvēlējusies anonīmi, neargumentēti sūdzēties šeit, kas, acīmredzami, arī norāda uz šīs sūdzības kvalitāti.

Tagad par mūsu kursantu mājas lapā veiktajām atsauksmēm. Atšķirībā no sudzibas.lv atsauksmi mūsu mājas lapā var ievietot autorizējoties sociālos tīklos. Blakus lielai daļai atsauksmju ir bildes. Jebkurš potenciāls klients var pārliecināties par šādu personu eksistenci un uzdot tām savus jautājumus.