Autoskola Presto - Krāpšana

Skola maldina ar apmaksātu reklāmu portālā facebook ! 1.Autoskola Liepājā nav nokomplektējusi NEVIENU grupu,bet reklamē,kā top1 autoskola Liepājā;2.Autoskola sola par 20% mazākas kopējās izmaksas,bet salīdzinot ar citām Liepājas autoskolām,tā nav patiesība.;3.Autoskola piemin ,ka par viņiem ir lieliskas atsauksmes,bet patiesībā ir VISVAIRĀK SŪDZĪBU (starp autoskolām) portālā sūdzības lv. un googles atsauksmēs NAV piecu zvaigznīšu novērtējums.4. Autoskola sevi reklamē ar nepārspētu servisu,bet pajautājot citās autoskolās par kvalitāti(cik un kāds autoparks,mācību klases aprīkojums,pasniegšanas veids) izrādās VISSLIKTĀKAIS!

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 09.04.2019

Šī acīmedzami nav klienta sūdzība, jo kā jau apgalvojat (bet kas gan var to zināt?) - neesam vēl apmācījuši nevienu cilvēku Liepājā. Tātad raksta ļoti satraucies KONKURENTS. Klients / patērētājs jau tikai būs ieguvējs no konkurences - paaugstināsies apmācības kvalitāte, samazināsies cena. Bet kopumā paldies, ka pievērsāt mums uzmanību - mēs no tā tikai iegūsim.

Tagad ķeramies pie izvirzītajiem apgalvojumiem:
1. Jā, mēs esam labākā skola Liepājā, jo
a. mūsu apmācības rādītāji ir augstāki nekā jebkurai autoskolai Liepājā gan teorijā, gan braukšanā. Jūs taču neapgalvosiet, ka Liepāja atrodas uz mēness, kur ir cita gravitācija, tāpēc apmācība norit savādāk?
b. mums ir labāka cena.
c. mums ir zemākas kopējās apmācības izmaksas (vairāk p.2.).
d. mūsu servisa apjoms vismaz 2x pārspēj jebkuru Liepājas autoskolu.

2. Jūs neminat nevienu argumentu, kāpēc tā tas nav. Mēs sagatavojam par vismaz 5 nodarbībām ātrāk nekā jebkura cita autoskola, jo mums vienīgajiem Latvijā ir elektroniska braukšanas organizēšanas sistēma, kas rada konkurenci instruktoru starpā. Vairs nav iespējams, cienājamie konkurenti, vilkt braukšanas apmācību garumā, kā jums to patīk darīt, lai saņemtu vairāk ienākumu.

3. Atsauksmes pēc būtības nav negatīvs, bet pozitīvs vārds. Visi atsauksmju veidi, ko jūs minat nav transakciju (pēc darījuma) atsauksmes, tātad nav pilnīgi nekādas iespējas pārbaudīt to patiesumu. Sudzibas.lv ir pēdējā vietā, kur iegūt patiesu informāciju. Mūsu mājas lapā ir simtiem autorizētu atsauksmju - šos mūsu klientus varat atrast sociālos tīklos un apvaicāties. Tai pat laikā visas sūdzības, kur cilvēku varēja šeit kaut kā sasniegt, ir atrisinātas. Cilvēki par mūsu darbu balso ar savu naudu - nāk pie mums mācīties. Un uz doto brīdi Presto ir vismaz 2x lielāka par jebkuru Liepājas autoskolu.

4. Ne jau konkurentiem ir jāprasa par kvalitāti, bet pašiem klientiem. Lūk Jums īsta biznesa pamācība! Uzrakstiet, kurai Liepājas autoskolai ir labākais serviss un kāpēc, un Jūs saņemsiet godīgu salīdzinājumu.

L Lindak67 24.03.2019

Pilnīgi piekrītu, vēl jāpiemin ka skolas examenu kārtot vari tikkai Rīgas filiāle, neatkarīgi no tā kuru Latvijas galā mācies, un ar pirmo reizi teoriju skolas exi varu galvot ka nenoliksi, arī tur ir shēma kā iegazst, kā citādi iztulkot to ka daļai izsniedz testa lapas eksāmena klasē, bet daļai jau administrācijā, piemēram es mierīgi varēju pa ceļam uz eksāmena klasi ieejiet tuolete un izpētīt testu, par cik cilvēku eksāmena dienas ir nenormāli daudz tad lielajā pūli to neviens nepamanīs! Teoriju arī māca diezgan vāji!

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 09.04.2019

Tā nav patiesība, ka eksāmenu var kārtot tikai Rīgā - eksāmeni pieņemti arī Jūrmalā, Zvejniekciemā, Lielvārdē. Izrietoši tie notiks arī jebkurā jaunā pilsētā.

Cik reizes nāksies kārtot eksāmenu nosaka tikai pats kursants, atbilstoši tam sagatavojoties, jo kritēri nemainās. Vai nu zini vielu vai nezini - nekādas shēmas. Uz Presto nāk pēc rezultāta - teicamām zināšanām un iegūtām tiesībām.

Jāatzīst, ka kursantu pieplūdums radīja nelielas izmaiņas darba organizācijā - tagad mēs piedāvājam papildus dienu eksāmenu kārtošanai. Tas uzlabos kopējo kārtību.

Pārmetums, ka teoriju māca vāji nav pamatots. Ja Presto ir Latvijas top 3 no 200 autoskolām pēc CSDD statistikas, tad Jums uzmanīgāk jāizvēlas savus apgalvojumus.

L LieneKarklavaine 04.05.2019

Autoskola PRESTO sevi pozicionē kā autoskolu nr.1. PAŠU IZVEIDOTĀ mājaslapā AUTOSKOLAS.COM, kura apzināti reģistrēta uz ārvalstu domēna servera, lai nevarētu redzēt domēna īpašnieku.

Jebkurš sevis cienīgs SEO speciālists uzreiz pamanīs saikni starp šīm abām mājaslapā, izmantojot dažādus rīkus ( ahrefs, semrush utml. ).

Autoskolas.com ir ATBALSTA resurss autoskolas PRESTO mājaslapai un tiek izmantot, lai apzināti maldinātu topošos klientus.

Lūdzu neesiet tik naivi un neticiet šim autoskolas.com topam

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 20.07.2019

LieneKarklavaine profils reģistrēts 04.05.2019 ar vienu vienīgu mērķi - tai pašā dienā ierakstīt 7 pilnīgi vienādus, apmelojošus paziņojumus. Mums nav pilnīgi nekādas saprašanas, ko Jūs mēģinat pateikt. Bet viens ir skaidrs, ka darbojaties kāda konkurenta interesēs. Internetā ir ļoti daudz viedokļu un topu, tad kāpēc mums par to būtu jāuzņemas atbildība? Mēs esam internetā populārākā autoskola Latvijā (Facebook, Instagram, Youtube, Google), tāpēc arī nelabvēļu netrūkst. Bet tas ir bijis milzīgs darbs 7 gadu garumā.