LV RU

Autoskola Presto - Krāpšana

Kā jau minēju, noteikti publicēšu tiesas spriedumu saistībā ar autoskolu Presto. Iznākums: summu, ko oficiāli bija iespējams pierādīt 1033 eur, Zigmārs Jansons ar savu sievu maiju rubeni ir palicis parādā. Darba tiesiskās attiecības tika atdzītas pilnā apmērā, par ko jau ziņots Vid. Diemžēl firmas nesamaksātos nodokļus no darba algas nav iespējams atgriezt. Presto autoskolas viens no daudzajiem sia ir atdzīts par maksātnespējīgu, arī tiesvedība izbeigta. Interesē kāpēc neviens neieradās uz visām tiesas sēdēm, ne Jānis Ķīsis, ne Zigmārs Jansons. Tiešām žēl, ka Presto ar visiem saviem Sia Rada valstij milzīgus nodokļu parādus.

12.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 09.04.2019

Neviena no minētajām personām nekad nav bijusi puse nevienā tiesvedībā, pārstāvot Presto autoskola. Tātad tas ir privātuma pārkāpums. Tieši otrādi - mēs radam darba vietas, pievienoto vērtību - esam nomaksājuši nodokļos simtos tūkstošu, līdz ar to nav pamata apgavlvot, ka mēs radam valstij zaudējumus.

Ie

Komentāri (2)

Pacco_al 12.01.2019

Tiesas spriedums protams ir laba lieta, tikai šaubos vai izdosies ko piedzīt. Nu ja morālais gandarījums ir apmierinoša balva - ir ok.

Ie Ieva K 14.01.2019

No šiem krāpniekiem, protams, nē. Bet no garantijas fonda ir iespējams

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes